Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Kdo je to Chiropraktik?

Co znamená a jaký je význam slova Chiropraktik?

Chiropraktik je člověk, který se věnuje terapeutické metodě zvané chiropraxe. To doslova znamená "práce s rukama". Chiropraxe je forma reflexní terapie, jejímž úkolem je odstranit bolesti zad nebo jiné bolesti související s páteří. Jako léčebná metoda je chiropraxe vnímána kontroverzně - někdo ji doporučuje, někdo nabádá k obezřetnosti.Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Chiropraktik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ET? Znáte pojem Deus ex machina? Vzpomenete si na definici slova Benchmark? Vzpomenete si na definici slova ČVOP?

Klíčová slova: slovo, význam slova, kdo to je, původ slova, popis, informace, kdo je Chiropraktik?, heslo, wiki, popis, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, Chiropraktik, co znamená, formulace

Pojem Chiropraktik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Chiropraktik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Chiropraktik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Chiropraktik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chiropraktik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiropraktik například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Chiropraktik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chiropraktik? Kdo to byl Chiropraktik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiropraktik? Definice pojmu Chiropraktik se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.