Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Kdo je to Chiropraktik?

Co znamená a jaký je význam slova Chiropraktik?

Chiropraktik je člověk, který se věnuje terapeutické metodě zvané chiropraxe. To doslova znamená "práce s rukama". Chiropraxe je forma reflexní terapie, jejímž úkolem je odstranit bolesti zad nebo jiné bolesti související s páteří. Jako léčebná metoda je chiropraxe vnímána kontroverzně - někdo ji doporučuje, někdo nabádá k obezřetnosti.Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Chiropraktik? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Esej? Rozumíte pojmu Pozidriv? Vzpomenete si na definici slova Benchmark? Znáte pojem Fenomenologie?

Klíčová slova: lékařství, definice, formulace, význam pojmu, pojem, Chiropraktik, etymologie, lexikon, původ slova, termín, význam, wiki, kdo to je, popis, kdo je Chiropraktik?, co je to Chiropraktik?

Pojem Chiropraktik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Chiropraktik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Chiropraktik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Chiropraktik ve Wikislovníku

Zkusit najít Chiropraktik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiropraktik například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Chiropraktik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chiropraktik? Kdo to byl Chiropraktik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiropraktik? Definice pojmu Chiropraktik je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Chiropraktik i jinde než v sekci než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.