Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Kdo je to Chiropraktik?

Co znamená a jaký je význam slova Chiropraktik?

Chiropraktik je člověk, který se věnuje terapeutické metodě zvané chiropraxe. To doslova znamená "práce s rukama". Chiropraxe je forma reflexní terapie, jejímž úkolem je odstranit bolesti zad nebo jiné bolesti související s páteří. Jako léčebná metoda je chiropraxe vnímána kontroverzně - někdo ji doporučuje, někdo nabádá k obezřetnosti.Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Chiropraktik? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Esej? Pamatujete si definici pojmu Amarant? Vzpomenete si na definici slova Benchmark? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rustikální?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, heslo, kdo to je, přesný výraz, co je to Chiropraktik?, etymologie, Chiropraktik, původ slova, popis, formulace, definice, wiki, synonymum, význam slova, slovo

Pojem Chiropraktik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Chiropraktik na Google.cz

Najít pojem Chiropraktik ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Chiropraktik ve vyhledávači Yandex

Najít termín Chiropraktik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiropraktik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chiropraktik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chiropraktik? Kdo to byl Chiropraktik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiropraktik? Definice pojmu Chiropraktik patří do sekce lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Chiropraktik hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.