Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Kdo je to Chiropraktik?

Co znamená a jaký je význam slova Chiropraktik?

Chiropraktik je člověk, který se věnuje terapeutické metodě zvané chiropraxe. To doslova znamená "práce s rukama". Chiropraxe je forma reflexní terapie, jejímž úkolem je odstranit bolesti zad nebo jiné bolesti související s páteří. Jako léčebná metoda je chiropraxe vnímána kontroverzně - někdo ji doporučuje, někdo nabádá k obezřetnosti.Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Definici slova Chiropraktik můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Esej? Rozumíte pojmu Lapacho? Vzpomenete si na definici slova Avatar? Znáte pojem Gumbo?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, lexikon, význam slova, popis, původ slova, termín, definice, slovo, informace, formulace, význam, přesný význam, lékařství, přesný výraz, co je to Chiropraktik?

Pojem Chiropraktik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Chiropraktik v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Chiropraktik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Chiropraktik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Chiropraktik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Chiropraktik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiropraktik například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Chiropraktik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Chiropraktik? Kdo to byl Chiropraktik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiropraktik? Definice pojmu Chiropraktik se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Chiropraktik i v jiných kategoriích (než lékařství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.