Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Kdo je to Chiropraktik?

Co znamená a jaký je význam slova Chiropraktik?

Chiropraktik je člověk, který se věnuje terapeutické metodě zvané chiropraxe. To doslova znamená "práce s rukama". Chiropraxe je forma reflexní terapie, jejímž úkolem je odstranit bolesti zad nebo jiné bolesti související s páteří. Jako léčebná metoda je chiropraxe vnímána kontroverzně - někdo ji doporučuje, někdo nabádá k obezřetnosti.Kdo je to, byl Chiropraktik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiropraktik? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Chiropraktik s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ET? Znáte definici termínu Amfetamin? Vzpomenete si na definici slova Benchmark? Pamatujete si definici pojmu Ramadán?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, původ slova, popis, wiki, co je to Chiropraktik?, pojem, slovo, co znamená, význam pojmu, lexikon, definice, kdo je Chiropraktik?, popis, vysvětlení, význam slova

Pojem Chiropraktik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Chiropraktik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Chiropraktik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chiropraktik ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Chiropraktik ve Wikipedii

Hledat frázi Chiropraktik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiropraktik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Chiropraktik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chiropraktik? Kdo to byl Chiropraktik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiropraktik? Definice pojmu Chiropraktik je v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Chiropraktik i v jiné kategorii než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.