Kdo je to?
Kdo je to Tom Hardy? Životopis Tom Hardy, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Hardy?

Kdo je to Tom Hardy? Stručný životopis

Tom Hardy, celým jménem Edward Thomas Hardy, je herec britského původu. Absolvoval dramatická studia v Londýně. Jeho prvním vystoupením byla role v seriálu Bratrstvo neohrožených a filmová role ve filmu Černý jeřáb sestřelen.
Ztvárnil také postavu ve sci-fi Star Trek : Nemesis. Nominaci na významné ocenění Saturn získal za roli ve filmu Počátek. Thomas Hardy vytvořil úspěšné role i ve filmech Šílený Max, Temný rytíř povstal nebo Venom.Kdo je to Tom Hardy? Životopis Tom Hardy, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Tom Hardy

Národnost: britská
Datum narození: 15. září 1977
Místo narození: Londýn

Popis osobnosti Tom Hardy můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nový zákon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akontace? Znáte termín Amnestie? Víte co je Screenshot?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, Tom Hardy, termín, herectví, co je to Tom Hardy?, co znamená, popis, informace, pojem, formulace, kdo je Tom Hardy?, slovo, synonymum, význam slova, wiki

Pojem Tom Hardy je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Tom Hardy na Youtube

Hledat slovo Tom Hardy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tom Hardy ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Tom Hardy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Hardy například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tom Hardy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tom Hardy? Kdo to byl Tom Hardy? Kdy se narodil Tom Hardy? Kde se narodil Tom Hardy? Tom Hardy se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tom Hardy dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hardy i v jiné kategorii než je herectví.