Kdo je to?
Kdo je Tom Hardy? Životopis Tom Hardy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Tom Hardy

Kdo je Tom Hardy? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Tom Hardy, celým jménem Edward Thomas Hardy, je herec britského původu. Absolvoval dramatická studia v Londýně. Jeho prvním vystoupením byla role v seriálu Bratrstvo neohrožených a filmová role ve filmu Černý jeřáb sestřelen.
Ztvárnil také postavu ve sci-fi Star Trek : Nemesis. Nominaci na významné ocenění Saturn získal za roli ve filmu Počátek. Thomas Hardy vytvořil úspěšné role i ve filmech Šílený Max, Temný rytíř povstal nebo Venom.Kdo je Tom Hardy? Životopis Tom Hardy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tom Hardy

Národnost: britská
Datum narození: 15. září 1977
Místo narození: Londýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tom Hardy sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Gazpacho? Pamatujete si definici pojmu Vltavín? Znáte termín Posvícení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pohanka?

Klíčová slova: osobnost, narození, život, popis, kde se narodil Tom Hardy?, zajímavosti, wikipedie, kdo je Tom Hardy?, lexikon, životopis, Tom Hardy, vysvětlení, osobnosti, herectví, kdy se narodil Tom Hardy?, biografie

Pojem Tom Hardy je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Tom Hardy na Google.cz

Hledat frázi Tom Hardy ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Tom Hardy ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Tom Hardy v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Tom Hardy na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Hardy například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tom Hardy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Tom Hardy? Kdy se narodil Tom Hardy? Kde se narodil Tom Hardy? Tom Hardy je v sekci Herectví

Kategorie herectví, brunet šedé oči, tom Hardy, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tom Hardy řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hardy i v jiné kategorii než je herectví.