Kdo je to?
Kdo je to Šarlatán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šarlatán? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šarlatán?

Co znamená a jaký je význam slova Šarlatán?

Šarlatán je pojmenování pocházející z italského označení pro tlučhubu, kecala. Jednalo se o pokoutního prodavače různých pochybných léčiv, který musel umět své zboží patřičně vychválit.
Jinou možností výkladu je odvození od názvu vísky, kde se nacházelo velké množství těch, kdo prodávali papežské odpustky. V současnosti jde o hanlivé označení jakéhokoli podvodníka.


Kdo je to Šarlatán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šarlatán? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Šarlatán sdílejte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie? Vzpomenete si na definici slova Malá kopaná? Víte co je Tinder? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroklima?

Klíčová slova: formulace, termín, původ slova, informace, etymologie, přesný význam, popis, heslo, přesný výraz, přesný výraz, význam, význam pojmu, synonymum, význam slova, hanlivé, co znamená

Pojem Šarlatán je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Šarlatán zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šarlatán ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Šarlatán ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Šarlatán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Šarlatán na Google obrázcích

Najít slovo Šarlatán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šarlatán například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Šarlatán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Šarlatán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šarlatán? Definice pojmu Šarlatán je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.