Kdo je to?
Kdo je Tomáš Pekara? Životopis Tomáš Pekara, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Tomáš Pekara

Kdo je Tomáš Pekara? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Tomáš Pekara v roce 2005 úspěšně vystudoval univerzitu v Žilině. Zde se věnoval oboru IT. Po promoci nastoupila do firmy Tibco Slovakia, slovenské odnoži francouzské společnosti Alcatel, kde působil na pozici field engineer. Po roce přešel do firmy Sitronics TS, kde pracoval na pozici Next Generation Network specialist. Od května 2010 až do současnosti je zaměstnancem firmy Concur.
Na veřejnosti však Tomáš Pekara není znám díky své práci, ale manželce. Když si na jaře 2016 Tomáš bral za ženu Markétu Adamovou, zřejmě netušil, že se z jeho krásné ženy za pár let stane předsedkyně poslanecké sněmovny a politické strany TOP 09 a jedna z nejvýraznějších tváří české postcovidové politiky.
Pár se bral ve slovenském kostele v obci Radôstka a součástí obřadu byla i mše. Oba manželé jsou totiž katolického vyznání, a proto je pro ně manželství velmi důležitá svátost. Hosté na svatbu dorazili ze všech koutů České i Slovenské republiky. Nešlo však o nijak početnou slavnost. Zúčastnilo se jí jen asi pětašedesát hostů.
Tomáš Pekara je velkým zastáncem své ženy. Ta je mnoha lidmi kritizována, přestože často ona kritika souvisí spíš s jejím pohlavím a mládím než se skutečnými důvody. Pozornost médií, která je na Markétu nasměrována sice Tomáše nijak netěší, naučil se s ní však žít, a nechává své ženě dostatek prostoru. Sám však uvádí, že existují věci, které jej skutečně rozčilují. Například jsou to noční telefonáty novinářů, které manžele často obtěžují.Kdo je Tomáš Pekara? Životopis Tomáš Pekara, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Tomáš Pekara

Národnost: slovenská

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Pekara? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Dislokace? Vzpomenete si na definici slova Barter? Pamatujete si definici pojmu Faradayova klec? Vzpomněli byste si na význam slova Umělá inteligence?

Klíčová slova: informace, Tomáš Pekara, Tomáš Pekara, lexikon, wikipedie, wiki, politika, život, biografie, zajímavosti, politika, vysvětlení, národnost, osobnost, kdo je Tomáš Pekara?, popis

Pojem Tomáš Pekara je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tomáš Pekara doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Pekara ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Tomáš Pekara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Tomáš Pekara ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Tomáš Pekara v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Tomáš Pekara ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Pekara například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Pekara?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Pekara? Tomáš Pekara se nachází v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Pekara dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Pekara i v jiné kategorii než je politika.