Kdo je to?
Kdo je Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Conchita Wurst?

Kdo je Conchita Wurst? Životopis, informace, biografie, hudba

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Conchita Wurst s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Kalus? Rozumíte pojmu Křovinořez? Víte co je Velikonoční jízda? Znáte pojem Pokosová pila?

Klíčová slova: biografie, datum narození, místo narození, wiki, národnost, wikipedie, osobnosti, kdo je Conchita Wurst?, kdy se narodil Conchita Wurst?, informace, vysvětlení, životopis, hudba, popis, narození, život

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Conchita Wurst ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Conchita Wurst ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Conchita Wurst ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Conchita Wurst na Google obrázcích

Najít termín Conchita Wurst ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Conchita Wurst?

Právě jste zjistili Kdo je to Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.