Kdo je to?
Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Conchita Wurst?

Kdo je to Conchita Wurst? Stručný životopis

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Sdílejte tuto stránku s osobností Conchita Wurst s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Chronograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rychlosůl? Víte co je RIP? Víte co je Adekvátní?

Klíčová slova: informace, kdo je Conchita Wurst?, přesný význam, etymologie, wiki, co znamená, synonymum, formulace, pojem, definice, vysvětlení, popis, slovo, popis, termín, heslo

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Conchita Wurst

Najít výraz Conchita Wurst na Google.cz

Hledat výraz Conchita Wurst ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Conchita Wurst ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Conchita Wurst ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Conchita Wurst? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Conchita Wurst? Kdo to byl Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.