Kdo je to?
Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Conchita Wurst?

Kdo je to Conchita Wurst? Stručný životopis

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Sdílejte tuto stránku s osobností Conchita Wurst s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HTTP? Znáte definici termínu Amoniak? Víte co je Levice? Pamatujete si definici pojmu Imunologie?

Klíčová slova: pojem, etymologie, význam, vysvětlení, význam slova, Conchita Wurst, popis, kdo je Conchita Wurst?, přesný význam, definice, odborný výraz, slovo, význam pojmu, informace, hudba, synonymum

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Conchita Wurst

Najít výraz Conchita Wurst ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Conchita Wurst v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Conchita Wurst ve Wikipedii

Vyhledat pojem Conchita Wurst na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Conchita Wurst?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Conchita Wurst? Kdo to byl Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.