Kdo je to?
Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Conchita Wurst?

Kdo je to Conchita Wurst? Stručný životopis

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Conchita Wurst sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HTTP? Víte co je Zápočtový list? Víte co je Levice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Velur?

Klíčová slova: kdo je Conchita Wurst?, heslo, co znamená, přesný výraz, Conchita Wurst, vysvětlení, co je to Conchita Wurst?, popis, definice, informace, význam pojmu, původ slova, hudba, etymologie, pojem, termín

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Conchita Wurst ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Conchita Wurst ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Conchita Wurst v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Conchita Wurst ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Conchita Wurst

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Conchita Wurst? Kdo to byl Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.