Kdo je to?
Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Conchita Wurst?

Kdo je to Conchita Wurst? Stručný životopis

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Zaujala vás biografie osobnosti Conchita Wurst? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kalus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gopay? Víte co je Fyzika? Znáte termín Právní norma?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, vysvětlení, definice, wiki, popis, informace, přesný význam, heslo, termín, lexikon, co je to Conchita Wurst?, co znamená, formulace, slovo, Conchita Wurst

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Conchita Wurst ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Conchita Wurst ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Conchita Wurst na Google.cz

Najít heslo Conchita Wurst v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Conchita Wurst?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Conchita Wurst? Kdo to byl Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.