Kdo je to?
Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Conchita Wurst?

Kdo je to Conchita Wurst? Stručný životopis

Conchita Wurst je jméno rakouské zpěvačky a umělkyně, pro jejíž postavu jsou typické dlouhé husté vousy a velmi ženský výraz. Ve skutečnosti se jedná o gaye Thomase Neuwirtha, umělce a zpěváka, který takto vstupuje proti netoleranci společnosti vůči jedincům, kteří se od většiny liší.
Umělecké jméno pochází z úsloví Das ist mir Wurst („je mi to buřt = je mi to jedno“). Nejznámější písní Conchity Wurst je skladba „Rise Like A Phoenix“, se kterou zvítězila na Eurovizi v Kodani.Kdo je to Conchita Wurst? Životopis Conchita Wurst, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Conchita Wurst

Národnost: rakouská
Datum narození: 6. 11 1988
Místo narození: Gmunden

Popis osobnosti Conchita Wurst můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kalus? Rozumíte pojmu Rodinný dům? Víte co je Fyzika? Znáte pojem Acidofilní mléko?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, Conchita Wurst, wiki, popis, kdo to je, popis, synonymum, význam, co je to Conchita Wurst?, přesný výraz, lexikon, termín, význam slova, kdo je Conchita Wurst?, definice

Pojem Conchita Wurst je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Conchita Wurst zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Conchita Wurst ve vyhledávači Qwant

Najít termín Conchita Wurst ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Conchita Wurst na Youtube

Hledat termín Conchita Wurst ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Conchita Wurst například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Conchita Wurst? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Conchita Wurst? Kdo to byl Conchita Wurst? Kdy se narodil Conchita Wurst? Kde se narodil Conchita Wurst? Conchita Wurst se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Conchita Wurst třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Conchita Wurst i v jiné kategorii než je hudba.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.