Kdo je to?
Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Co znamená a jaký je význam slova Mulat?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Mulat s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kondenzátor? Znáte termín Reflux? Znáte termín Životní prostředí? Víte, co je to ČSN?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, definice, přesný výraz, informace, synonymum, význam slova, vlastnosti, heslo, Mulat, co je to Mulat?, termín, wiki, co znamená, původ slova, popis

Pojem Mulat je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Mulat na Google.cz

Hledat videa s názvem Mulat na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mulat ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mulat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mulat například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mulat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mulat? Kdo to byl Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mulat v jiné sekci než vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.