Kdo je to?
Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Co znamená a jaký je význam slova Mulat?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Definici slova Mulat můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kondenzátor? Rozumíte pojmu Lumbago? Znáte termín Životní prostředí? Znáte pojem Mastektomie?

Klíčová slova: kdo je Mulat?, popis, pojem, význam slova, termín, význam pojmu, vlastnosti, přesný výraz, přesný význam, synonymum, odborný výraz, etymologie, definice, co znamená, kdo to je, slovo

Pojem Mulat je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mulat zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Mulat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Mulat ve Wikislovníku

Hledat frázi Mulat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Mulat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mulat například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mulat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mulat? Kdo to byl Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.