Kdo je to?
Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Co znamená a jaký je význam slova Mulat?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to, byl Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mulat? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Mulat? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kondenzátor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svědomí? Znáte termín Back office? Znáte termín Společenská nebezpečnost?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, heslo, kdo to je, přesný význam, definice, synonymum, kdo je Mulat?, etymologie, vysvětlení, termín, co je to Mulat?, wiki, slovo, formulace, popis

Pojem Mulat je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Mulat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Mulat ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Mulat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Mulat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mulat například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Mulat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mulat? Kdo to byl Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat se nachází v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mulat hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.