Kdo je to?
Kdo je to Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mulat? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mulat?

Jaký je význam slova Mulat? Co to znamená?

Mulat je označení pro potomka rodičů ze smíšeného vztahu bělochů a černochů. Slovo má buď španělský, nebo portugalský původ. Odlišný význam mělo slovo mulat v době kolonizace, kdy tak byli nazývány děti dvou mulatů nebo člověka s africkým původem a Evropana.
Užívaný je i název mulato. V Americe se mulati někdy označují i jako Afroameričané. Mulat se často vyznačuje tvarem obličeje, který je výsledkem křížení obou ras – oválného a kulatého.Kdo je to Mulat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mulat? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Mulat? Potom se podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Jailbreak? Rozumíte pojmu Celoživotní vzdělávání? Znáte termín Solenoid? Znáte pojem Motúčko?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, Mulat, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, slovo, etymologie, pojem, přesný význam, wiki, informace, vlastnosti, definice, lexikon, původ slova

Pojem Mulat je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Mulat na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mulat ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mulat ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Mulat ve Wikipedii

Hledat heslo Mulat na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Mulat například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mulat

Právě jste zjistili Kdo je to Mulat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mulat? Definice pojmu Mulat patří do kategorie Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Mulat hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.