Kdo je to?
Kdo je to, byl Someliér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Someliér? Lidé, profese

Kdo je to Someliér?

Co znamená a jaký je význam slova Someliér?

Someliér se zabývá nakupováním, skladováním i ošetřováním vína. Připravuje a sestavuje vinný lístek pro vinárny či restaurace. S hosty o víně debatuje, k jídlu jim doporučuje nejvhodnější produkt, případně s nimi projde kompletní nabídku vína.
Po výběru zajistí someliér i odpovídající podávání zvoleného vína. Stará se také o degustace vín, která jsou nabízená k prodeji, dohlíží na přípravu některých nápojů a dohlíží na hygienu a čistotu v provozu.Kdo je to, byl Someliér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Someliér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Someliér s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Repasovaný? Víte co je Dna? Vzpomněli byste si na význam slova Okupace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přečin?

Klíčová slova: Someliér, kdo je Someliér?, heslo, význam, lexikon, co je to Someliér?, pojem, význam pojmu, přesný výraz, definice, odborný výraz, význam slova, termín, popis, přesný význam, původ slova

Pojem Someliér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Someliér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Someliér ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Someliér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Someliér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Someliér například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Someliér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Someliér? Kdo to byl Someliér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Someliér? Definice pojmu Someliér je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Someliér hledat i v jiných kategoriích (než profese).