Kdo je to?
Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Hamáček?

Kdo je to Jan Hamáček? Stručný životopis

Jan Hamáček je především politik, od r. 2018 je prvním místopředsedou české vlády a také ministr vnitra. Po určitou dobu byl také pověřen řídit MZV ČR. V témže roce se stal předsedou ČSSD. Do té doby působil jako poslanec a později místopředseda a předseda Poslanecké sněmovny parlamentu ČR.
Jan Hamáček nedokončil studia na FF UK v Praze. Vstoupil do politiky, kde v různých funkcích působí dodnes.Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jan Hamáček

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1978
Místo narození: Mladá Boleslav

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Hamáček s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ping? Vzpomenete si na definici slova Podloubí? Vzpomenete si na definici slova CHKO? Vzpomněli byste si na význam slova Defragmentace?

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, definice, význam slova, Jan Hamáček, pojem, vysvětlení, etymologie, popis, politici, formulace, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Jan Hamáček?, heslo, wiki

Pojem Jan Hamáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Jan Hamáček ve Wikislovníku

Najít pojem Jan Hamáček ve Wikipedii

Hledat heslo Jan Hamáček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Jan Hamáček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hamáček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jan Hamáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Hamáček? Kdo to byl Jan Hamáček? Kdy se narodil Jan Hamáček? Kde se narodil Jan Hamáček? Jan Hamáček je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hamáček třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hamáček i v jiné kategorii než je politici.