Kdo je to?
Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Hamáček?

Kdo je to Jan Hamáček? Stručný životopis

Jan Hamáček je především politik, od r. 2018 je prvním místopředsedou české vlády a také ministr vnitra. Po určitou dobu byl také pověřen řídit MZV ČR. V témže roce se stal předsedou ČSSD. Do té doby působil jako poslanec a později místopředseda a předseda Poslanecké sněmovny parlamentu ČR.
Jan Hamáček nedokončil studia na FF UK v Praze. Vstoupil do politiky, kde v různých funkcích působí dodnes.Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jan Hamáček

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1978
Místo narození: Mladá Boleslav

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Hamáček? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Archaismus? Víte, co je to Cenzura? Vzpomenete si na definici slova Voál? Rozumíte pojmu Kritické myšlení?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, wiki, informace, popis, popis, vysvětlení, kdo je Jan Hamáček?, heslo, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, přesný význam, lexikon, politici, význam

Pojem Jan Hamáček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Jan Hamáček na Google.cz

Najít pojem Jan Hamáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Jan Hamáček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Hamáček ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Hamáček například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jan Hamáček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Hamáček? Kdo to byl Jan Hamáček? Kdy se narodil Jan Hamáček? Kde se narodil Jan Hamáček? Jan Hamáček patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hamáček řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hamáček i v jiné kategorii než je politici.