Kdo je to?
Kdo je Michal Jagelka? Životopis Michal Jagelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Michal Jagelka

Kdo je Michal Jagelka? Životopis, informace, biografie, herectví

Michal Jagelka se narodil 17. dubna 1977 v Praze a v osobním životě tvoří již od roku 2000 stabilní pár se známým českým moderátorem Alešem Cibulkou. Od roku 2007 jsou navíc i registrovanými partnery.
V devadesátých letech se začal věnovat studiu strojní průmyslovky, již v roce 1993 však přestoupil na Pražskou konzervatoř, kterou v roce 1999 také úspěšně dokončil. Nějaký čas strávil také studiem práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Je politicky angažovaný a již roku 2000 se stal členem Občanské demokratické strany.
Jméno Michala Jagelky pravděpodobně zná každý divák, který pravidelně sleduje dabované filmy, jelikož patří mezi k české dabérské elitě. Svůj hlas pravidelně propůjčuje mnohým Hollywoodským hercům jako je Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Brendon Fraser, Orlando Bloom a další. Jeho hlasem mluví například Bud Bunda z komediálního seriálu Ženatý se závazky, Wesley Crusher ze sci-fi seriálu Star Trek: Nová generace, Michael Miller z Beverly Hills 90210, John Thomas Lambert (J.T.) ze seriálu Krok za krokem, zdravotník Peter Bergen z německo-rakouské koprodukce Medicopter 117, Marius ve čtyřdílné minisérii Bídníci, kde hlavní mužskou roli ztvárnil Gérard Depardieu, elf Legolas z Pána prstenů nebo Sky z romantického filmu doprovázeného hudbou známé švédské skupiny ABBA Mamma Mia.
K jeho novějším filmům patří kupříkladu Buckingham ztvárněný Orlandem Bloomem ve Třech mušketýrech, Benjamin Mee z filmu Koupili jsme ZOO, jehož si zahrál Matt Damon nebo William Turner ze série Piráti z Karibiku, jehož představitel je taktéž britský herec Orlando Blooom.
Seznam dabingových rolí Michala Jagelky je tak dlouhý, že není možné zde všechny zmínit. I to dokládá, jak velký kus práce za ním v dabingu je. Dabing však není to jediné, čemu se věnuje. Objevil se také v několika hereckých rolích a v roce 2002 na televizi Prima moderoval pořad Autosalon. Později působil také jako moderátor Snídaně s Novou po boku Michaely Dolinové.Kdo je Michal Jagelka? Životopis Michal Jagelka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Michal Jagelka

Národnost: česká
Datum narození: 17. dubna 1977
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michal Jagelka s jinými lidmina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Amarant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Darjeeling? Vzpomněli byste si na význam slova Enduro? Víte co je Inkontinence?

Klíčová slova: kdo je Michal Jagelka?, životopis, Michal Jagelka, zajímavosti, herectví, osobnost, vysvětlení, datum narození, osobnosti, místo narození, narození, informace, wiki, kdy se narodil Michal Jagelka?, život, biografie

Pojem Michal Jagelka je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Michal Jagelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Michal Jagelka ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Michal Jagelka na Youtube

Hledat frázi Michal Jagelka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Jagelka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Jagelka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Michal Jagelka?

Právě jste zjistili Kdo je to Michal Jagelka? Kdy se narodil Michal Jagelka? Kde se narodil Michal Jagelka? Michal Jagelka patří do sekce Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Michal Jagelka dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Jagelka i v jiné kategorii než je herectví.