Kdo je to?
Kdo je to, byl Šéfkuchař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfkuchař? Lidé, profese

Kdo je to Šéfkuchař?

Jaký je význam slova Šéfkuchař? Co to znamená?

Šéfkuchař je vyučený pracovník, který řídí podřízené kuchaře. Nese zodpovědnost za přípravu jídel, jejich vzhled a podávání. Stará se o studenou i teplou kuchyni. Má na starosti skladbu jídelního lístku, určuje pořadí jednotlivých jídel.
Šéfkuchař dodržuje kalkulace jídel a orientuje se v nákladech. Zúčastňuje se objednávání, přejímky, zkoušek, ukládání a dalšího zpracování surovin. Podílí se i na přípravách a aranžmá oslav a společenských akcí.Kdo je to, byl Šéfkuchař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfkuchař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šéfkuchař? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Absurdní drama? Rozumíte pojmu Dornova metoda? Vzpomněli byste si na význam slova Junta? Znáte pojem Audiokniha?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, termín, etymologie, definice, pojem, heslo, význam pojmu, vysvětlení, popis, přesný význam, wiki, formulace, význam, profese, kdo je Šéfkuchař?

Pojem Šéfkuchař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Šéfkuchař v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Šéfkuchař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Šéfkuchař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šéfkuchař ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Šéfkuchař ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šéfkuchař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Šéfkuchař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šéfkuchař? Kdo to byl Šéfkuchař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šéfkuchař? Definice pojmu Šéfkuchař je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.