Kdo je to?
Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Kdo je to Sponzor?

Jaký je význam slova Sponzor? Co to znamená?

Sponzor je ten, kdo podporuje finančně i nefinančně některou z neziskovek, organizací nebo jednotlivých osob. Jeho činnost není úplně nezištná, protože očekává přínos i pro sebe – reklamu, zviditelnění. Sponzor počítá s tím, že svou investici podnikatelsky zhodnotí.
Oblastmi sponzoringu jsou především různá odvětví sportu, kultury, výzkumu, vzdělávání, vědy, charity nebo jiné společenské činnosti. Sponzory mají také politické strany. Sponzorské dary je možno odepisovat z daní.Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sponzor? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Adiktologie? Víte co je NASA? Rozumíte pojmu Streetball? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sekulární?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, přesný význam, informace, definice, Sponzor, význam slova, původ slova, přesný výraz, význam, heslo, co je to Sponzor?, záliby, vysvětlení, co znamená, kdo je Sponzor?

Pojem Sponzor je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sponzor zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Sponzor na Youtube

Hledat slovo Sponzor ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Sponzor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Sponzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponzor například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Sponzor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sponzor? Kdo to byl Sponzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sponzor? Definice pojmu Sponzor je v sekci záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.