Kdo je to?
Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Kdo je to Sponzor?

Jaký je význam slova Sponzor? Co to znamená?

Sponzor je ten, kdo podporuje finančně i nefinančně některou z neziskovek, organizací nebo jednotlivých osob. Jeho činnost není úplně nezištná, protože očekává přínos i pro sebe – reklamu, zviditelnění. Sponzor počítá s tím, že svou investici podnikatelsky zhodnotí.
Oblastmi sponzoringu jsou především různá odvětví sportu, kultury, výzkumu, vzdělávání, vědy, charity nebo jiné společenské činnosti. Sponzory mají také politické strany. Sponzorské dary je možno odepisovat z daní.Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Definici slova Sponzor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Aspergerův syndrom? Znáte termín Glukagon? Rozumíte pojmu Habakuk? Víte, co je to Snowkiting?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, kdo to je, slovo, etymologie, význam, přesný význam, význam pojmu, záliby, popis, vysvětlení, lexikon, termín, význam slova, pojem, odborný výraz

Pojem Sponzor je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Sponzor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Sponzor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sponzor ve Wikimedia Commons

Najít termín Sponzor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponzor například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Sponzor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sponzor? Kdo to byl Sponzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sponzor? Definice pojmu Sponzor se nachází v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Sponzor hledat i v jiných kategoriích (než záliby).