Kdo je to?
Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Kdo je to Sponzor?

Jaký je význam slova Sponzor? Co to znamená?

Sponzor je ten, kdo podporuje finančně i nefinančně některou z neziskovek, organizací nebo jednotlivých osob. Jeho činnost není úplně nezištná, protože očekává přínos i pro sebe – reklamu, zviditelnění. Sponzor počítá s tím, že svou investici podnikatelsky zhodnotí.
Oblastmi sponzoringu jsou především různá odvětví sportu, kultury, výzkumu, vzdělávání, vědy, charity nebo jiné společenské činnosti. Sponzory mají také politické strany. Sponzorské dary je možno odepisovat z daní.Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sponzor s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Adiktologie? Znáte pojem Lež? Rozumíte pojmu Streetball? Vzpomenete si na definici slova Černý kořen?

Klíčová slova: kdo to je, definice, lexikon, přesný význam, význam, vysvětlení, etymologie, informace, popis, pojem, co je to Sponzor?, význam pojmu, synonymum, heslo, slovo, původ slova

Pojem Sponzor je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Sponzor ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Sponzor na Google.cz

Hledat termín Sponzor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Sponzor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponzor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sponzor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sponzor? Kdo to byl Sponzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sponzor? Definice pojmu Sponzor se nachází v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Sponzor i v jiných kategoriích (než záliby).