Kdo je to?
Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Kdo je to Sponzor?

Jaký je význam slova Sponzor? Co to znamená?

Sponzor je ten, kdo podporuje finančně i nefinančně některou z neziskovek, organizací nebo jednotlivých osob. Jeho činnost není úplně nezištná, protože očekává přínos i pro sebe – reklamu, zviditelnění. Sponzor počítá s tím, že svou investici podnikatelsky zhodnotí.
Oblastmi sponzoringu jsou především různá odvětví sportu, kultury, výzkumu, vzdělávání, vědy, charity nebo jiné společenské činnosti. Sponzory mají také politické strany. Sponzorské dary je možno odepisovat z daní.Kdo je to, byl Sponzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sponzor? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Sponzor? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Aspergerův syndrom? Znáte pojem Spíž? Rozumíte pojmu Habakuk? Vzpomenete si na definici slova Zaručená mzda?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, Sponzor, přesný význam, přesný výraz, etymologie, synonymum, kdo je Sponzor?, co je to Sponzor?, heslo, vysvětlení, formulace, termín, popis, definice, co znamená

Pojem Sponzor je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Sponzor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Sponzor na Youtube

Vyhledat heslo Sponzor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Sponzor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sponzor například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sponzor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sponzor? Kdo to byl Sponzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sponzor? Definice pojmu Sponzor je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.