Kdo je to?
Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Co znamená a jaký je význam slova Endomorf?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Endomorf? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pohanka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Libido? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lymfa? Znáte termín Perkál?

Klíčová slova: popis, wiki, slovo, vlastnosti, definice, význam slova, informace, popis, odborný výraz, význam pojmu, původ slova, etymologie, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, formulace

Pojem Endomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Endomorf ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Endomorf ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Endomorf ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Endomorf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Endomorf například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Endomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Endomorf? Kdo to byl Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.