Kdo je to?
Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Co znamená a jaký je význam slova Endomorf?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Endomorf? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lepenice? Víte co je Mikrobiologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mantra?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Endomorf?, heslo, Endomorf, vysvětlení, význam slova, kdo to je, co je to Endomorf?, etymologie, co znamená, formulace, termín, definice, popis, význam, popis

Pojem Endomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Endomorf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Endomorf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Endomorf na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Endomorf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Endomorf například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Endomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Endomorf? Kdo to byl Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.