Kdo je to?
Kdo je to Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Jaký je význam slova Endomorf? Co to znamená?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Endomorf? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Endomorf? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova GPS? Znáte termín Finanční rezerva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Víte, co je to Tempeh?

Klíčová slova: lexikon, termín, přesný výraz, heslo, synonymum, pojem, co znamená, přesný význam, informace, slovo, význam, etymologie, význam pojmu, vlastnosti, wikipedie, původ slova

Pojem Endomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Endomorf

Hledat videa s názvem Endomorf na Youtube

Najít pojem Endomorf ve Wikislovníku

Hledat heslo Endomorf ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Endomorf ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Endomorf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Endomorf například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Endomorf

Právě jste zjistili Kdo je to Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf je v kategorii Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.