Kdo je to?
Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Endomorf?

Co znamená a jaký je význam slova Endomorf?

Endomorf patří k označení svalových typů. Jedná se o člověka a malou a podsaditou postavou bez jasně vyrýsovaných svalů a pomalým metabolismem. Velmi rychle dokáže nabrat na váze, a to jak svaly, tak tuk. Má silné svaly a velkou sílu v nohou. Musí jíst často a málo, musí se vyhýbat tučným jídlům.
Chce - li se zbavit tuku a nabrat svaly, musí posilovat, běhat, intenzivně trénovat a zaměřit se na úpravu jídelníčku, zvláště příjmu bílkovin – preferovat libové maso, ryby nebo vejce.Kdo je to, byl Endomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endomorf? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Endomorf s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lepenice? Víte, co je to EPC? Vzpomněli byste si co znamená slovo Želírovací cukr? Rozumíte pojmu Baráž?

Klíčová slova: co je to Endomorf?, synonymum, etymologie, přesný výraz, termín, přesný význam, odborný výraz, informace, původ slova, heslo, vlastnosti, formulace, popis, definice, pojem, wiki

Pojem Endomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Endomorf na Google.cz

Vyhledat heslo Endomorf ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Endomorf ve Wikislovníku

Zkusit najít Endomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Endomorf například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Endomorf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Endomorf? Kdo to byl Endomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endomorf? Definice pojmu Endomorf je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.