Kdo je to?
Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Céline Dion?

Kdo je to Céline Dion? Stručný životopis

Céline Dion , celým jménem Céline Marie Claudette Dion, je populární a nesmírně úspěšná zpěvačka a také občasná skladatelka. Její umění bylo oceněno např. cenami Juno nebo Grammy. Úspěchy na mezinárodní scéně má již od 90. let minulého století. Kariéru přerušila na přelomu tisíciletí – chtěla se věnovat svému muži, u kterého propuklo vážné onemocnění.
Hned po svém návratu na scénu získala jako nejvíce prodávaná zpěvačka na světe ocenění Diamond Award. Pro její zpěv jsou typické silné a technicky dokonalé vokály, inspiruje se různými žánry od klasické hudby přes gospel až po rock a pop. Céline Dion má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Céline Dion

Národnost: Kanada
Datum narození: 30. března 1968
Místo narození: Charlemagne

Tento text (Céline Dion) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Blanšírování? Znáte definici termínu Pervitin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brownfield? Pamatujete si definici pojmu Kampus?

Klíčová slova: termín, informace, vysvětlení, význam pojmu, wiki, hudba, slovo, přesný význam, definice, kdo je Céline Dion?, co znamená, význam, kdo to je, Céline Dion, etymologie, heslo

Pojem Céline Dion je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Céline Dion na Youtube

Hledat slovo Céline Dion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Céline Dion ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Céline Dion ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Céline Dion například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Céline Dion? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Céline Dion? Kdo to byl Céline Dion? Kdy se narodil Céline Dion? Kde se narodil Céline Dion? Céline Dion je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Céline Dion kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Céline Dion i v jiné kategorii než je hudba.