Kdo je to?
Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Céline Dion?

Kdo je to Céline Dion? Stručný životopis

Céline Dion , celým jménem Céline Marie Claudette Dion, je populární a nesmírně úspěšná zpěvačka a také občasná skladatelka. Její umění bylo oceněno např. cenami Juno nebo Grammy. Úspěchy na mezinárodní scéně má již od 90. let minulého století. Kariéru přerušila na přelomu tisíciletí – chtěla se věnovat svému muži, u kterého propuklo vážné onemocnění.
Hned po svém návratu na scénu získala jako nejvíce prodávaná zpěvačka na světe ocenění Diamond Award. Pro její zpěv jsou typické silné a technicky dokonalé vokály, inspiruje se různými žánry od klasické hudby přes gospel až po rock a pop. Céline Dion má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Céline Dion

Národnost: Kanada
Datum narození: 30. března 1968
Místo narození: Charlemagne

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Céline Dion s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sága? Znáte definici termínu Stav nebezpečí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Patch? Pamatujete si definici pojmu Řecký jogurt?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, co je to Céline Dion?, heslo, přesný výraz, wiki, informace, význam, kdo je Céline Dion?, termín, synonymum, popis, původ slova, lexikon, etymologie, formulace

Pojem Céline Dion je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Céline Dion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Céline Dion ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Céline Dion na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Céline Dion ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Céline Dion například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Céline Dion?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Céline Dion? Kdo to byl Céline Dion? Kdy se narodil Céline Dion? Kde se narodil Céline Dion? Céline Dion patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Céline Dion kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Céline Dion i v jiné kategorii než je hudba.