Kdo je to?
Kdo je Céline Dion? Životopis Céline Dion, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Céline Dion?

Kdo je Céline Dion? Životopis, informace, biografie, hudba

Céline Dion , celým jménem Céline Marie Claudette Dion, je populární a nesmírně úspěšná zpěvačka a také občasná skladatelka. Její umění bylo oceněno např. cenami Juno nebo Grammy. Úspěchy na mezinárodní scéně má již od 90. let minulého století. Kariéru přerušila na přelomu tisíciletí – chtěla se věnovat svému muži, u kterého propuklo vážné onemocnění.
Hned po svém návratu na scénu získala jako nejvíce prodávaná zpěvačka na světe ocenění Diamond Award. Pro její zpěv jsou typické silné a technicky dokonalé vokály, inspiruje se různými žánry od klasické hudby přes gospel až po rock a pop. Céline Dion má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je Céline Dion? Životopis Céline Dion, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Céline Dion

Národnost: Kanada
Datum narození: 30. března 1968
Místo narození: Charlemagne

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Céline Dion? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova EET? Vzpomněli byste si na význam slova Asociace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Slabika? Znáte definici termínu Žďárák?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Céline Dion?, popis, datum narození, vysvětlení, osobnost, hudba, Céline Dion, národnost, lexikon, kde se narodila Céline Dion?, život, informace, kdo je Céline Dion?, wiki, osobnosti

Pojem Céline Dion je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Céline Dion

Zkusit najít frázi Céline Dion ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Céline Dion ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Céline Dion na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Céline Dion ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Céline Dion ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Céline Dion například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Céline Dion

Právě nyní již víte Kdo je to Céline Dion? Kdy se narodila Céline Dion? Kde se narodila Céline Dion? Céline Dion je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Céline Dion dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Céline Dion i v jiné kategorii než je hudba.