Kdo je to?
Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Céline Dion?

Kdo je to Céline Dion? Stručný životopis

Céline Dion , celým jménem Céline Marie Claudette Dion, je populární a nesmírně úspěšná zpěvačka a také občasná skladatelka. Její umění bylo oceněno např. cenami Juno nebo Grammy. Úspěchy na mezinárodní scéně má již od 90. let minulého století. Kariéru přerušila na přelomu tisíciletí – chtěla se věnovat svému muži, u kterého propuklo vážné onemocnění.
Hned po svém návratu na scénu získala jako nejvíce prodávaná zpěvačka na světe ocenění Diamond Award. Pro její zpěv jsou typické silné a technicky dokonalé vokály, inspiruje se různými žánry od klasické hudby přes gospel až po rock a pop. Céline Dion má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.Kdo je to Céline Dion? Životopis Céline Dion, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Céline Dion

Národnost: Kanada
Datum narození: 30. března 1968
Místo narození: Charlemagne

Líbí se stručný životopis s osobou Céline Dion? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dermatovenerologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ateista? Vzpomněli byste si co znamená slovo Školkovné? Znáte termín Sorbet?

Klíčová slova: lexikon, význam, etymologie, vysvětlení, pojem, synonymum, odborný výraz, popis, wiki, co je to Céline Dion?, Céline Dion, popis, formulace, hudba, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Céline Dion je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Céline Dion v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Céline Dion v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Céline Dion ve Wikislovníku

Hledat termín Céline Dion ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Céline Dion na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Céline Dion například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Céline Dion?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Céline Dion? Kdo to byl Céline Dion? Kdy se narodil Céline Dion? Kde se narodil Céline Dion? Céline Dion je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Céline Dion řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Céline Dion i v jiné kategorii než je hudba.