Kdo je to?
Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matěj Stropnický?

Kdo je to Matěj Stropnický? Stručný životopis

Matěj Stropnický, herec a novinář, je také známý českým politikem. Působí jako pražský zastupitel, vykonával i funkci místostarosty a náměstka primátorky. Byl také místopředsedou Strany zelených. Je častým kritikem a oponentem a snaží se navrhovat neobvyklá politická řešení.
Matěj Stropnický má umělecké rodinné zázemí – jeho matkou je scénáristka Lucie Stropnická, otcem Martin Stropnický, herec, politik, diplomat a ministr obrany. Část života strávil v zahraničí, kde také studoval. Je absolventem žurnalistiky a mezinárodních a mediálních studií. Z jeho filmové kariéry patří k nejvýznamnějším rolím Vilém ve filmové adaptaci Máchova Máje nebo Don Gaspar v seriálu Borgia.Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Matěj Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 18.9.1983
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Matěj Stropnický s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Polyp? Víte, co je to Disponibilní zůstatek? Vzpomenete si na definici slova Brusný papír? Rozumíte pojmu Dyspepsie?

Klíčová slova: popis, přesný význam, původ slova, slovo, etymologie, wiki, formulace, definice, význam, Matěj Stropnický, vysvětlení, popis, co je to Matěj Stropnický?, co znamená, význam slova, herectví

Pojem Matěj Stropnický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Matěj Stropnický zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Matěj Stropnický ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Matěj Stropnický ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Matěj Stropnický ve Wikipedii

Hledat heslo Matěj Stropnický ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Stropnický například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Matěj Stropnický?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Matěj Stropnický? Kdo to byl Matěj Stropnický? Kdy se narodil Matěj Stropnický? Kde se narodil Matěj Stropnický? Matěj Stropnický patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Matěj Stropnický například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Stropnický i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.