Kdo je to?
Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matěj Stropnický?

Kdo je to Matěj Stropnický? Stručný životopis

Matěj Stropnický, herec a novinář, je také známý českým politikem. Působí jako pražský zastupitel, vykonával i funkci místostarosty a náměstka primátorky. Byl také místopředsedou Strany zelených. Je častým kritikem a oponentem a snaží se navrhovat neobvyklá politická řešení.
Matěj Stropnický má umělecké rodinné zázemí – jeho matkou je scénáristka Lucie Stropnická, otcem Martin Stropnický, herec, politik, diplomat a ministr obrany. Část života strávil v zahraničí, kde také studoval. Je absolventem žurnalistiky a mezinárodních a mediálních studií. Z jeho filmové kariéry patří k nejvýznamnějším rolím Vilém ve filmové adaptaci Máchova Máje nebo Don Gaspar v seriálu Borgia.Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Matěj Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 18.9.1983
Místo narození: Praha

Tento text (Matěj Stropnický) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Biosféra? Víte co je Bafuňář? Vzpomenete si na definici slova Horká čokoláda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aminokyselina?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Matěj Stropnický?, heslo, herectví, pojem, co znamená, popis, synonymum, vysvětlení, popis, wiki, etymologie, co je to Matěj Stropnický?, přesný výraz, význam, definice

Pojem Matěj Stropnický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Matěj Stropnický ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matěj Stropnický ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Matěj Stropnický ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Matěj Stropnický v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Stropnický například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Matěj Stropnický? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Matěj Stropnický? Kdo to byl Matěj Stropnický? Kdy se narodil Matěj Stropnický? Kde se narodil Matěj Stropnický? Matěj Stropnický je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Matěj Stropnický kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Stropnický i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.