Kdo je to?
Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matěj Stropnický?

Kdo je to Matěj Stropnický? Stručný životopis

Matěj Stropnický, herec a novinář, je také známý českým politikem. Působí jako pražský zastupitel, vykonával i funkci místostarosty a náměstka primátorky. Byl také místopředsedou Strany zelených. Je častým kritikem a oponentem a snaží se navrhovat neobvyklá politická řešení.
Matěj Stropnický má umělecké rodinné zázemí – jeho matkou je scénáristka Lucie Stropnická, otcem Martin Stropnický, herec, politik, diplomat a ministr obrany. Část života strávil v zahraničí, kde také studoval. Je absolventem žurnalistiky a mezinárodních a mediálních studií. Z jeho filmové kariéry patří k nejvýznamnějším rolím Vilém ve filmové adaptaci Máchova Máje nebo Don Gaspar v seriálu Borgia.Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Matěj Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 18.9.1983
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Matěj Stropnický se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kavitace? Víte co je Interpretace? Vzpomenete si na definici slova Workshop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Absurdní drama?

Klíčová slova: definice, heslo, synonymum, slovo, význam, význam pojmu, co znamená, lexikon, co je to Matěj Stropnický?, pojem, popis, herectví, přesný význam, význam slova, informace, přesný výraz

Pojem Matěj Stropnický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Matěj Stropnický

Vyhledat pojem Matěj Stropnický na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matěj Stropnický ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Matěj Stropnický ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Matěj Stropnický v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Stropnický například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Matěj Stropnický

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Matěj Stropnický? Kdo to byl Matěj Stropnický? Kdy se narodil Matěj Stropnický? Kde se narodil Matěj Stropnický? Matěj Stropnický je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Matěj Stropnický řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Stropnický i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.