Kdo je to?
Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matěj Stropnický?

Kdo je to Matěj Stropnický? Stručný životopis

Matěj Stropnický, herec a novinář, je také známý českým politikem. Působí jako pražský zastupitel, vykonával i funkci místostarosty a náměstka primátorky. Byl také místopředsedou Strany zelených. Je častým kritikem a oponentem a snaží se navrhovat neobvyklá politická řešení.
Matěj Stropnický má umělecké rodinné zázemí – jeho matkou je scénáristka Lucie Stropnická, otcem Martin Stropnický, herec, politik, diplomat a ministr obrany. Část života strávil v zahraničí, kde také studoval. Je absolventem žurnalistiky a mezinárodních a mediálních studií. Z jeho filmové kariéry patří k nejvýznamnějším rolím Vilém ve filmové adaptaci Máchova Máje nebo Don Gaspar v seriálu Borgia.Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Matěj Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 18.9.1983
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Matěj Stropnický? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kavitace? Vzpomenete si na definici slova Gravírování? Vzpomenete si na definici slova Workshop? Vzpomněli byste si na význam slova No frost?

Klíčová slova: slovo, kdo je Matěj Stropnický?, popis, význam slova, význam, pojem, co znamená, přesný výraz, informace, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, kdo to je, definice, co je to Matěj Stropnický?, heslo

Pojem Matěj Stropnický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Matěj Stropnický

Vyhledat slovo Matěj Stropnický ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Matěj Stropnický na Youtube

Hledat výraz Matěj Stropnický ve Wikislovníku

Najít výraz Matěj Stropnický ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Stropnický například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Matěj Stropnický?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matěj Stropnický? Kdo to byl Matěj Stropnický? Kdy se narodil Matěj Stropnický? Kde se narodil Matěj Stropnický? Matěj Stropnický je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Matěj Stropnický dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Stropnický i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.