Kdo je to?
Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matěj Stropnický?

Kdo je to Matěj Stropnický? Stručný životopis

Matěj Stropnický, herec a novinář, je také známý českým politikem. Působí jako pražský zastupitel, vykonával i funkci místostarosty a náměstka primátorky. Byl také místopředsedou Strany zelených. Je častým kritikem a oponentem a snaží se navrhovat neobvyklá politická řešení.
Matěj Stropnický má umělecké rodinné zázemí – jeho matkou je scénáristka Lucie Stropnická, otcem Martin Stropnický, herec, politik, diplomat a ministr obrany. Část života strávil v zahraničí, kde také studoval. Je absolventem žurnalistiky a mezinárodních a mediálních studií. Z jeho filmové kariéry patří k nejvýznamnějším rolím Vilém ve filmové adaptaci Máchova Máje nebo Don Gaspar v seriálu Borgia.Kdo je to Matěj Stropnický? Životopis Matěj Stropnický, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Matěj Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 18.9.1983
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Matěj Stropnický můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Biosféra? Znáte pojem Čarověník? Vzpomenete si na definici slova Horká čokoláda? Vzpomenete si na definici slova Sádrokarton?

Klíčová slova: Matěj Stropnický, kdo to je, lexikon, formulace, přesný výraz, pojem, wiki, heslo, termín, co znamená, vysvětlení, herectví, přesný význam, etymologie, slovo, informace

Pojem Matěj Stropnický je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Matěj Stropnický ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Matěj Stropnický ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Matěj Stropnický na Youtube

Vyhledat výraz Matěj Stropnický ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Stropnický například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Matěj Stropnický

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Matěj Stropnický? Kdo to byl Matěj Stropnický? Kdy se narodil Matěj Stropnický? Kde se narodil Matěj Stropnický? Matěj Stropnický se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Matěj Stropnický řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Stropnický i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.