Kdo je to?
Kdo je Viktor Král? Životopis Viktor Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Viktor Král

Kdo je Viktor Král? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Viktor Král je bývalý dětský herec, který se narodil 17. července 1968. Svou první filmovou roli získal v oblíbené rodinné komedii Krakonoš a lyžníci, kde ztvárnil Vítka Trompetra, syna hospodského. Ve stejné době si zahrál také Davida Kubíčka v rodinném filmu Jaromíra Borka Muž přes palubu a objevil se i ve filmu Sonáta pro zrzku.
O dva roky později přišlo na řadu rodinné drama Kulička a Toník.
Herecky nejvýraznější byl pro Viktora Krále rok 1983. Během něj totiž natočil dva filmy – komedii Pánská jízda, kde si střihl rovnou hlavní roli, a romantické drama Kluk za dvě pětky. Kromě toho ale ztvárnil i mladého profesora Langmajera v Létajícím Čestmírovi, a především postavu Adama Bernaua v úspěšném sci-fi seriálu Návštěvníci.
V roce 1985 se Viktor Král představil v roli učeně Prokopa v pohádce Čarovné dědictví a zahrál si i vedlejší roli studenta prvního ročníku komediálním dramatickém seriálu Třetí patro. V roce následujícím ještě natočil dva filmy – Uloupené dědictví a Případ Kolman. Tyto snímky však byly pro Viktora posledními.
Na prahu dospělosti pověsil herectví na hřebík. Nastoupil na elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze.
Na počátku devadesátých let začal pracovat jako obchodní manažer ve společnosti LUX (CZ), s.r.o. a mezi lety 2011 a 2012 byl dokonce generálním ředitelem švýcarské pobočky. A v zahraničí už zůstal. Usadil se v Aucklandu na Novém Zélandu, kde v současnosti se svou rodinou žije. Je ženatý a s manželkou má dvě dcery.Kdo je Viktor Král? Životopis Viktor Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Viktor Král

Národnost: česká
Datum narození: 17. července 1968
Místo narození: Velké Popovice

Sdílejte tuto stránku s osobností Viktor Král s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Suchý cider? Rozumíte pojmu Penne? Víte, co je to Cukrovka? Znáte pojem DPČ?

Klíčová slova: biografie, kde se narodil Viktor Král?, datum narození, kdo je Viktor Král?, wikipedie, wiki, místo narození, informace, herectví, Viktor Král, kdy se narodil Viktor Král?, lexikon, narození, životopis, osobnosti, osobnost

Pojem Viktor Král je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Viktor Král ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Viktor Král ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Viktor Král ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Viktor Král ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Viktor Král ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Viktor Král například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Viktor Král?

Nyní již víte Kdo je to Viktor Král? Kdy se narodil Viktor Král? Kde se narodil Viktor Král? Viktor Král patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, blondýnka pohled, viktor Král, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Viktor Král řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Král i v jiné kategorii než je herectví.