Kdo je to?
Kdo je to Misogyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Misogyn? Lidé, psychologie

Misogyn

Co znamená a jaký je význam slova Misogyn?

Misogyn je muž, který trpí nenávistí či pohrdáním vůči ženám.
Misogynie máš široké spektrum projevů - od předsudků a urážek až po fyzické a sexuální násilí. Misogyn preferuje patriachální uspořádání světa, zastává názor, že žena by měla být podřízena mužům, a cítí nenávist především k takovým ženám, které tento vzorec porušují. Také však může jít o nenávist k ženskému pokolení jako celku.
V moderní západní společnosti je misogynie považována za nepřípustnou.
Termín pochází z řečtiny, je složeninou výrazů pro nenávist a ženu.Kdo je to Misogyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Misogyn? Lidé, psychologie

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Zajištěná cesta? Znáte pojem Dialýza? Vzpomenete si na definici slova Halibut? Vzpomenete si na definici slova Husband stitch?

Klíčová slova: Misogyn, popis, význam slova, pojem, vysvětlení, informace, lexikon, synonymum, etymologie, psychologie, co znamená, původ slova, význam pojmu, psychologie, slovo, přesný výraz

Pojem Misogyn je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Misogyn zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Misogyn ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Misogyn ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Misogyn ve Wikislovníku

Hledat pojem Misogyn na Google.cz

Hledat pojem Misogyn na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Misogyn například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Misogyn, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Misogyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Misogyn? Definice pojmu Misogyn patří do sekce Psychologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).