Kdo je to?
Kdo je Kateřina Marie Fialová? Životopis Kateřina Marie Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Kateřina Marie Fialová?

Kdo je Kateřina Marie Fialová? Životopis, informace, biografie, herectví

Kateřina Marie Fialová je česká filmová, seriálová a divadelní herečka, čtyřnásobná mistryně světa ve stepu a zpěvačka. Fialová se narodila v Pardubicích a už od dětství se věnovala stepu. Dokonce čtyřikrát zvítězila na mistrovství světa ve stepu. Vystudovala Konzervatoř v Brně (hudebně-dramatické oddělení) a poté začala hrát v Městském divadle Brno. Objevila se v inscenacích Horečka sobotní noci, Čarodějky ze Salemu, Nebezpečné vztahy. Kromě Městského divadla Brno hostovala v Divadle ABC (Elefantazie, Vojna a mír), v Divadle Bez zábradlí (Cikáni jdou do nebe), v Divadle Komedie (Roberto Zucco) a v Národním divadle moravskoslezském si zahrála v muzikálu Kočky, za který obdržela Cenu Jantar 2018 v kategorii muzikálová zpěvačka. Roku 2020 získala angažmá v Městských divadlech pražských.
Jako herečka si zahrála v českých televizních seriálech Ordinace v růžové zahradě, Sestřičky Modrý kód, Hvězdy nad hlavou a 1. MISE (2021).
Fialová se dvakrát zúčastnila televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas (2016 a 2019).Kdo je Kateřina Marie Fialová? Životopis Kateřina Marie Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Kateřina Marie Fialová

Národnost: česká
Datum narození: 18. 2. 1997
Místo narození: Pardubice, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Kateřina Marie Fialová? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu TeamGym? Pamatujete si definici pojmu Licence? Znáte termín Travarica? Vzpomněli byste si co znamená slovo Velikonoce?

Klíčová slova: herectví, wiki, kde se narodila Kateřina Marie Fialová?, datum narození, kdy se narodila Kateřina Marie Fialová?, vysvětlení, wikipedie, lexikon, narození, osobnosti, herectví, Kateřina Marie Fialová, místo narození, národnost, Kateřina Marie Fialová, životopis

Pojem Kateřina Marie Fialová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Kateřina Marie Fialová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Kateřina Marie Fialová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Kateřina Marie Fialová ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Kateřina Marie Fialová ve Wikislovníku

Hledat pojem Kateřina Marie Fialová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Marie Fialová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Marie Fialová?

Právě jste zjistili Kdo je to Kateřina Marie Fialová? Kdy se narodila Kateřina Marie Fialová? Kde se narodila Kateřina Marie Fialová? Kateřina Marie Fialová je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Marie Fialová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Marie Fialová i v jiné kategorii než je herectví.