Kdo je to?
Kdo je to Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tambor? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tambor sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Placebo? Víte co je Rovník? Vzpomněli byste si na význam slova Falafel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šantán?

Klíčová slova: historie, význam slova, Tambor, pojem, vysvětlení, historie, lexikon, popis, formulace, přesný výraz, co znamená, heslo, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, informace

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tambor

Zkusit najít pojem Tambor ve Wikislovníku

Najít výraz Tambor ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Tambor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tambor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tambor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Tambor, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor je v kategorii Historie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.