Kdo je to?
Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Tambor s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Placebo? Rozumíte pojmu Diecéze? Vzpomněli byste si na význam slova After party? Znáte pojem Falešná svíčková?

Klíčová slova: lexikon, popis, historie, kdo je Tambor?, význam, význam slova, původ slova, popis, informace, synonymum, přesný výraz, etymologie, heslo, slovo, odborný výraz, přesný význam

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tambor

Najít termín Tambor ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Tambor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tambor na Youtube

Vyhledat slovo Tambor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Tambor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tambor? Kdo to byl Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor je v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.