Kdo je to?
Kdo je to Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tambor? Lidé, historie

Tambor

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tambor? Lidé, historie

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Registrační pokladna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sublimace? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace? Víte co je ECMO?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, popis, odborný výraz, slovo, synonymum, přesný výraz, přesný význam, význam slova, heslo, formulace, lexikon, historie, termín, informace, wiki

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tambor v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Tambor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Tambor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Tambor na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Tambor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Tambor ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Tambor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor patří do sekce Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Tambor i v jiné kategorii než je sekce historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.