Kdo je to?
Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tambor s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tarhoňa? Víte co je Smalt? Vzpomněli byste si na význam slova Rotunda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mluvnické kategorie?

Klíčová slova: historie, slovo, odborný výraz, termín, co je to Tambor?, význam slova, kdo je Tambor?, význam pojmu, Tambor, co znamená, kdo to je, etymologie, wiki, synonymum, přesný výraz, popis

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tambor

Vyhledat heslo Tambor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Tambor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tambor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Tambor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Tambor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tambor? Kdo to byl Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Tambor i v jiné sekci než je kategorie historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.