Kdo je to?
Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tambor s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SPU? Vzpomenete si na definici slova Infekce? Vzpomněli byste si na význam slova Užitná plocha? Vzpomněli byste si na význam slova Výpotek?

Klíčová slova: co znamená, význam, přesný výraz, Tambor, lexikon, synonymum, informace, etymologie, formulace, historie, popis, kdo je Tambor?, wiki, význam pojmu, význam slova, přesný význam

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Tambor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tambor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tambor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tambor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Tambor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tambor? Kdo to byl Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.