Kdo je to?
Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Definici slova Tambor můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SPU? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deviace? Vzpomněli byste si na význam slova Užitná plocha? Znáte termín Common Rail?

Klíčová slova: historie, význam, synonymum, formulace, wiki, význam slova, kdo je Tambor?, lexikon, popis, heslo, co znamená, popis, informace, termín, Tambor, původ slova

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tambor v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Tambor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tambor ve Wikimedia Commons

Najít termín Tambor ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tambor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tambor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tambor? Kdo to byl Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor patří do sekce historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Tambor i v jiné sekci než je kategorie historie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.