Kdo je to?
Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Kdo je to Tambor?

Jaký je význam slova Tambor? Co to znamená?

Tambor bylo označení pro vojáka – bubeníka. Slovo se dnes již moc nepoužívá, je považováno za zastaralé. Původem se jedná o označení perské, do českého jazyka se dostalo z němčiny a francouzštiny, kde bylo pojmenováním pro buben a později přeneseně i na bubeníka. Do Evropy se slovo tambor dostalo pravděpodobně v 11. století. Tambor bubnoval do rytmu pochodu, k jednotlivým rozkazům a podobně.Kdo je to, byl Tambor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tambor? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tambor? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tarhoňa? Vzpomenete si na definici slova Xoxo? Vzpomněli byste si na význam slova Rotunda? Vzpomněli byste si na význam slova Bourbon?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, pojem, význam, slovo, význam slova, co znamená, popis, co je to Tambor?, původ slova, lexikon, vysvětlení, heslo, informace, kdo je Tambor?, definice

Pojem Tambor je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tambor

Hledat pojem Tambor ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Tambor na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Tambor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Tambor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tambor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tambor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tambor? Kdo to byl Tambor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tambor? Definice pojmu Tambor je v kategorii historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Tambor hledat i v jiných kategoriích (než historie).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.