Kdo je to?
Kdo je Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Daniela Drtinová?

Kdo je Daniela Drtinová? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniela Drtinová je žurnalistka, moderátorka a právnička. Je absolventkou Právnické fakulty UK a úspěšně ukončila také postgraduální studium právních věd. Byla moderátorkou s spolutvůrkyní několika pořadů České televize a působila také jako parlamentní zpravodajka. Uváděla také Události, komentáře a vlastní pořad Interview Daniely Drtinové.
Po odchodu z České televize se stala spoluzakladatelkou DVTV, která je dodavatelem videoobsahu pro Aktuálně.cz. Její práce byla oceněna Cenou Karla Havlíčka Borovského.Kdo je Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Daniela Drtinová

Národnost: česká
Datum narození: 1. července 1970
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniela Drtinová? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Acylpyrin? Víte co je Ketóza? Vzpomenete si na definici slova Asimilace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alegorie?

Klíčová slova: kdo je Daniela Drtinová?, datum narození, osobnost, Daniela Drtinová, místo narození, biografie, kdy se narodila Daniela Drtinová?, lexikon, vysvětlení, informace, novináři, wiki, popis, kde se narodila Daniela Drtinová?, životopis, národnost

Pojem Daniela Drtinová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Drtinová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Daniela Drtinová ve Wikipedii

Najít výraz Daniela Drtinová na Google.cz

Zkusit najít heslo Daniela Drtinová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Daniela Drtinová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Drtinová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Daniela Drtinová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniela Drtinová? Kdy se narodila Daniela Drtinová? Kde se narodila Daniela Drtinová? Daniela Drtinová je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Daniela Drtinová například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Drtinová i v jiné kategorii než je novináři.