Kdo je to?
Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniela Drtinová?

Kdo je to Daniela Drtinová? Stručný životopis

Daniela Drtinová je žurnalistka, moderátorka a právnička. Je absolventkou Právnické fakulty UK a úspěšně ukončila také postgraduální studium právních věd. Byla moderátorkou s spolutvůrkyní několika pořadů České televize a působila také jako parlamentní zpravodajka. Uváděla také Události, komentáře a vlastní pořad Interview Daniely Drtinové.
Po odchodu z České televize se stala spoluzakladatelkou DVTV, která je dodavatelem videoobsahu pro Aktuálně.cz. Její práce byla oceněna Cenou Karla Havlíčka Borovského.Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Daniela Drtinová

Národnost: česká
Datum narození: 1. července 1970
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniela Drtinová? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Karneval? Rozumíte pojmu Erb? Vzpomenete si na definici slova Kombucha? Znáte pojem Agonie?

Klíčová slova: kdo to je, definice, význam pojmu, co znamená, novináři, heslo, význam slova, kdo je Daniela Drtinová?, Daniela Drtinová, vysvětlení, popis, přesný význam, etymologie, informace, termín, přesný výraz

Pojem Daniela Drtinová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daniela Drtinová v následujících zdrojích

Hledat heslo Daniela Drtinová ve Wikislovníku

Najít pojem Daniela Drtinová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Daniela Drtinová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Daniela Drtinová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Drtinová například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Daniela Drtinová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniela Drtinová? Kdo to byl Daniela Drtinová? Kdy se narodil Daniela Drtinová? Kde se narodil Daniela Drtinová? Daniela Drtinová je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniela Drtinová dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Drtinová i v jiné kategorii než je novináři.