Kdo je to?
Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniela Drtinová?

Kdo je to Daniela Drtinová? Stručný životopis

Daniela Drtinová je žurnalistka, moderátorka a právnička. Je absolventkou Právnické fakulty UK a úspěšně ukončila také postgraduální studium právních věd. Byla moderátorkou s spolutvůrkyní několika pořadů České televize a působila také jako parlamentní zpravodajka. Uváděla také Události, komentáře a vlastní pořad Interview Daniely Drtinové.
Po odchodu z České televize se stala spoluzakladatelkou DVTV, která je dodavatelem videoobsahu pro Aktuálně.cz. Její práce byla oceněna Cenou Karla Havlíčka Borovského.Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniela Drtinová

Národnost: česká
Datum narození: 1. července 1970
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniela Drtinová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Karneval? Vzpomněli byste si co označuje výraz Astigmatismus? Vzpomenete si na definici slova Kombucha? Znáte termín Urbi et orbi?

Klíčová slova: termín, co je to Daniela Drtinová?, synonymum, původ slova, novináři, význam slova, co znamená, přesný význam, kdo to je, význam, odborný výraz, formulace, popis, etymologie, popis, Daniela Drtinová

Pojem Daniela Drtinová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daniela Drtinová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Daniela Drtinová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Daniela Drtinová ve Wikipedii

Zkusit najít Daniela Drtinová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Daniela Drtinová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Drtinová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Drtinová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniela Drtinová? Kdo to byl Daniela Drtinová? Kdy se narodil Daniela Drtinová? Kde se narodil Daniela Drtinová? Daniela Drtinová se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniela Drtinová řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Drtinová i v jiné kategorii než je novináři.