Kdo je to?
Kdo je Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Daniela Drtinová

Kdo je Daniela Drtinová? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniela Drtinová je žurnalistka, moderátorka a právnička. Je absolventkou Právnické fakulty UK a úspěšně ukončila také postgraduální studium právních věd. Byla moderátorkou s spolutvůrkyní několika pořadů České televize a působila také jako parlamentní zpravodajka. Uváděla také Události, komentáře a vlastní pořad Interview Daniely Drtinové.
Po odchodu z České televize se stala spoluzakladatelkou DVTV, která je dodavatelem videoobsahu pro Aktuálně.cz. Její práce byla oceněna Cenou Karla Havlíčka Borovského.Kdo je Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Daniela Drtinová

Národnost: česká
Datum narození: 1. července 1970
Místo narození: Olomouc

Tento text (Daniela Drtinová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Žerzej? Znáte definici termínu Prvek? Vzpomenete si na definici slova Zásilkovna? Pamatujete si definici pojmu Silová elektřina?

Klíčová slova: novináři, biografie, lexikon, informace, Daniela Drtinová, životopis, novináři, Daniela Drtinová, národnost, kde se narodila Daniela Drtinová?, wiki, místo narození, datum narození, osobnosti, wikipedie, kdy se narodila Daniela Drtinová?

Pojem Daniela Drtinová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Daniela Drtinová

Najít pojem Daniela Drtinová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Daniela Drtinová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Daniela Drtinová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Daniela Drtinová na Google obrázcích

Hledat heslo Daniela Drtinová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Drtinová například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Drtinová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Daniela Drtinová? Kdy se narodila Daniela Drtinová? Kde se narodila Daniela Drtinová? Daniela Drtinová je v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Drtinová řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Drtinová i v jiné kategorii než je novináři.