Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Karel Roden? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Veřejná služba? Rozumíte pojmu Skolióza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Justice? Znáte pojem Hematokrit?

Klíčová slova: formulace, co znamená, herectví, informace, kdo to je, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, definice, Karel Roden, původ slova, pojem, význam, co je to Karel Roden?, lexikon, přesný výraz

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Karel Roden v následujících zdrojích

Najít heslo Karel Roden ve Wikipedii

Vyhledat heslo Karel Roden ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Karel Roden na Google.cz

Hledat pojem Karel Roden ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Roden

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.