Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Karel Roden) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Verifikace? Víte, co je to Zubrovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acylpyrin? Rozumíte pojmu Brakická voda?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Karel Roden?, synonymum, význam pojmu, odborný výraz, slovo, přesný význam, definice, co znamená, vysvětlení, význam, formulace, termín, původ slova, význam slova, Karel Roden

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Karel Roden

Hledejte bez špehování slovo Karel Roden ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Karel Roden ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Karel Roden ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Karel Roden ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Karel Roden?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.