Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Karel Roden? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Veřejná služba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imunologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karneval? Víte co je Nízký tlak?

Klíčová slova: co znamená, wiki, vysvětlení, význam pojmu, Karel Roden, herectví, kdo to je, slovo, definice, termín, synonymum, odborný výraz, informace, popis, heslo, etymologie

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Karel Roden

Najít pojem Karel Roden ve Wikislovníku

Hledat frázi Karel Roden ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Karel Roden ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Karel Roden v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Karel Roden? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karel Roden kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.