Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Karel Roden můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Veřejná služba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pranostika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Justice? Víte co je Smalt?

Klíčová slova: herectví, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, pojem, přesný výraz, wiki, slovo, odborný výraz, popis, kdo to je, co je to Karel Roden?, definice, kdo je Karel Roden?, lexikon, význam slova

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Karel Roden

Najít heslo Karel Roden ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Karel Roden ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Karel Roden na Youtube

Hledat termín Karel Roden v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Karel Roden? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.