Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Karel Roden můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Veřejná služba? Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karneval? Znáte definici termínu GIBS?

Klíčová slova: kdo je Karel Roden?, význam, co znamená, Karel Roden, herectví, vysvětlení, kdo to je, význam slova, wiki, definice, etymologie, přesný význam, informace, popis, význam pojmu, co je to Karel Roden?

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Karel Roden ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Karel Roden v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Karel Roden ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Karel Roden ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Roden

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.