Kdo je to?
Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Karel Roden?

Kdo je to Karel Roden? Stručný životopis

Karel Roden je český herec, který se jako jeden z mála dokázal prosadit i v zahraničních filmech, kde hrál různé vedlejší role. Z českých filmů, v nichž hrál, lze jmenovat např. Habermannův mlýn, Čtyři slunce nebo Alois Nebel. Kromě herectví se Roden věnuje i vinařství. Jeho partnerkou je Jana Krausová, bývalá manželka Jana Krause.Kdo je to Karel Roden? Životopis Karel Roden, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Karel Roden

Národnost: česká
Datum narození: 18.5.1962
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karel Roden? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Verifikace? Vzpomenete si na definici slova Lumbálka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Hilterapie?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, herectví, etymologie, popis, formulace, význam, popis, lexikon, wiki, termín, definice, co je to Karel Roden?, pojem, kdo je Karel Roden?, význam pojmu

Pojem Karel Roden je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Karel Roden

Hledat frázi Karel Roden ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Karel Roden ve Wikislovníku

Hledat pojem Karel Roden ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Karel Roden ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Roden například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Karel Roden? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Roden? Kdo to byl Karel Roden? Kdy se narodil Karel Roden? Kde se narodil Karel Roden? Karel Roden je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karel Roden dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Roden i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.