Kdo je to?
Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Matěj Hádek?

Kdo je Matěj Hádek? Životopis, informace, biografie, herectví

Matěj Hádek je český herec.
Vystudoval Pražskou konzervatoř a herectví se věnoval od velmi mladého věku.
První filmové role získával už od počátku 90. let, nicméně do podoby české kinematografie začal výrazněji promlouvat až po roce 2000. V roce 2004 získal roli v komedii Non Plus Ultras, v roce 2007 se objevil ve válečném dramatu Operace Silver A. V roce 2009 hrál v dětském filmu Ať žijí rytíři!. Jeho čas však přišel především po roce 2010: objevil se v kriminálce Případ pro rybáře (2013) a v Pohádkáři (2014), ale především se ukázal jako představitel hlavních charakterů v dramatu Kobry a užovky (2015) a historickém snímku Jan Hus (2015). V roce 2019 pak hrál jednu z hlavních rolí v krimi komedii Úhoři mají nabito (2019).
Divadelní diváci mohli Matěje Hádka vidět v Divadle na Vinohradech, ve Východočeském divadle v Pardubicích, ve Švandově divadle či v Dejvickém divadle, a to například v Maškarádě, Snu noci svatojánské či Broukovi v hlavě.
Za svůj herecký výkon v Kobrách a užovkách získal sošku Českého lva.Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Matěj Hádek

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1975
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Matěj Hádek s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Paranoia? Vzpomněli byste si co označuje výraz Seborea? Znáte definici termínu Kandela? Znáte termín Tryzna?

Klíčová slova: kdo je Matěj Hádek?, život, životopis, lexikon, datum narození, biografie, wiki, osobnosti, kde se narodil Matěj Hádek?, Matěj Hádek, národnost, informace, zajímavosti, herectví, narození, vysvětlení

Pojem Matěj Hádek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Matěj Hádek na Youtube

Hledat frázi Matěj Hádek ve Wikipedii

Najít pojem Matěj Hádek na Google obrázcích

Hledat slovo Matěj Hádek ve Wikislovníku

Hledat výraz Matěj Hádek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Hádek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Matěj Hádek?

Nyní již víte Kdo je to Matěj Hádek? Kdy se narodil Matěj Hádek? Kde se narodil Matěj Hádek? Matěj Hádek je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Matěj Hádek řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Hádek i v jiné kategorii než je herectví.