Kdo je to?
Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Matěj Hádek

Kdo je Matěj Hádek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Matěj Hádek je český herec.
Vystudoval Pražskou konzervatoř a herectví se věnoval od velmi mladého věku.
První filmové role získával už od počátku 90. let, nicméně do podoby české kinematografie začal výrazněji promlouvat až po roce 2000. V roce 2004 získal roli v komedii Non Plus Ultras, v roce 2007 se objevil ve válečném dramatu Operace Silver A. V roce 2009 hrál v dětském filmu Ať žijí rytíři!. Jeho čas však přišel především po roce 2010: objevil se v kriminálce Případ pro rybáře (2013) a v Pohádkáři (2014), ale především se ukázal jako představitel hlavních charakterů v dramatu Kobry a užovky (2015) a historickém snímku Jan Hus (2015). V roce 2019 pak hrál jednu z hlavních rolí v krimi komedii Úhoři mají nabito (2019).
Divadelní diváci mohli Matěje Hádka vidět v Divadle na Vinohradech, ve Východočeském divadle v Pardubicích, ve Švandově divadle či v Dejvickém divadle, a to například v Maškarádě, Snu noci svatojánské či Broukovi v hlavě.
Za svůj herecký výkon v Kobrách a užovkách získal sošku Českého lva.Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Matěj Hádek

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1975
Místo narození: Praha

Tento text (Matěj Hádek) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Webinář? Víte co je Velikonoce? Znáte definici termínu Atletika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cvikla?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, kde se narodil Matěj Hádek?, popis, osobnost, lexikon, osobnosti, život, biografie, Matěj Hádek, národnost, narození, životopis, místo narození, informace, kdy se narodil Matěj Hádek?

Pojem Matěj Hádek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Matěj Hádek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Matěj Hádek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Matěj Hádek ve Wikislovníku

Najít heslo Matěj Hádek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Matěj Hádek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Matěj Hádek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Hádek například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Matěj Hádek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Matěj Hádek? Kdy se narodil Matěj Hádek? Kde se narodil Matěj Hádek? Matěj Hádek patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, blond herečka, matěj Hádek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Matěj Hádek kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Hádek i v jiné kategorii než je herectví.