Kdo je to?
Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Matěj Hádek?

Kdo je Matěj Hádek? Životopis, informace, biografie, herectví

Matěj Hádek je český herec.
Vystudoval Pražskou konzervatoř a herectví se věnoval od velmi mladého věku.
První filmové role získával už od počátku 90. let, nicméně do podoby české kinematografie začal výrazněji promlouvat až po roce 2000. V roce 2004 získal roli v komedii Non Plus Ultras, v roce 2007 se objevil ve válečném dramatu Operace Silver A. V roce 2009 hrál v dětském filmu Ať žijí rytíři!. Jeho čas však přišel především po roce 2010: objevil se v kriminálce Případ pro rybáře (2013) a v Pohádkáři (2014), ale především se ukázal jako představitel hlavních charakterů v dramatu Kobry a užovky (2015) a historickém snímku Jan Hus (2015). V roce 2019 pak hrál jednu z hlavních rolí v krimi komedii Úhoři mají nabito (2019).
Divadelní diváci mohli Matěje Hádka vidět v Divadle na Vinohradech, ve Východočeském divadle v Pardubicích, ve Švandově divadle či v Dejvickém divadle, a to například v Maškarádě, Snu noci svatojánské či Broukovi v hlavě.
Za svůj herecký výkon v Kobrách a užovkách získal sošku Českého lva.Kdo je Matěj Hádek? Životopis Matěj Hádek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Matěj Hádek

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1975
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Matěj Hádek? s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Paranoia? Znáte pojem Rohový kop? Znáte definici termínu Počítač? Vzpomenete si na definici slova Azulen?

Klíčová slova: osobnosti, kde se narodil Matěj Hádek?, kdy se narodil Matěj Hádek?, život, Matěj Hádek, narození, vysvětlení, lexikon, kdo je Matěj Hádek?, wiki, Matěj Hádek, herectví, herectví, datum narození, wikipedie, osobnost

Pojem Matěj Hádek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Matěj Hádek hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít heslo Matěj Hádek ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Matěj Hádek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Matěj Hádek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Matěj Hádek ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Matěj Hádek ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Matěj Hádek například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Matěj Hádek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Matěj Hádek? Kdy se narodil Matěj Hádek? Kde se narodil Matěj Hádek? Matěj Hádek se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Matěj Hádek kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matěj Hádek i v jiné kategorii než je herectví.