Kdo je to?
Kdo je to Šplhoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šplhoun? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šplhoun?

Jaký je význam slova Šplhoun? Co to znamená?

Šplhoun je dalším z řady výrazů typických hlavně pro školní prostředí. Šplhoun je typem žáka, jaký se objevuje v každé třídě. Nebývá příliš oblíben, neboť "nedrží basu" s ostatními. Naopak se snaží všemožně strhnout na sebe pozornost učitele a vetřít se do jeho přízně. Klidně kvůli tomu bude nosit pomůcky, připomínat slíbené zkoušení či prověrku, pokud na to učitel zapomněl, žalovat na spolužáky a všemožně učiteli podlézat. Takové chování je ostatními oprávněně vnímáno jako nekamarádské a šplhoun proto bývá ve třídním kolektivu značně nepopulární, ostatní se ho straní a vyčleňují ho. Šplhoun si svým podlézáním někdy kompenzuje vlastní nízké sebevědomí nebo touhu po pozornosti. U některých pedagogů s tím uspěje, jiní mu dají jasně najevo, co si o takovém chování myslí.


Kdo je to Šplhoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šplhoun? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šplhoun s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Úzkost? Rozumíte pojmu Chřipka? Víte co je MBA? Znáte pojem Dextróza?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, původ slova, termín, hanlivé, přesný výraz, Šplhoun, co znamená, význam, význam pojmu, popis, význam slova, slovo, Šplhoun, lexikon, etymologie

Pojem Šplhoun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Šplhoun doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šplhoun ve Wikimedia Commons

Hledat termín Šplhoun ve Wikipedii

Najít slovo Šplhoun ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Šplhoun na Google.cz

Hledat videa s názvem Šplhoun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šplhoun například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šplhoun

Právě jste zjistili Kdo je to Šplhoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šplhoun? Definice pojmu Šplhoun patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.