Kdo je to?
Kdo je Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jan Sůra?

Kdo je Jan Sůra? Životopis, informace, biografie, novináři

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Sůra? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Bedekr? Víte, co je to Botnet? Rozumíte pojmu Emo? Rozumíte pojmu Zpětná vazba?

Klíčová slova: popis, osobnosti, Jan Sůra, wiki, vysvětlení, informace, kdo je Jan Sůra?, zajímavosti, novináři, životopis, wikipedie, osobnost, biografie, lexikon, národnost, život

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Jan Sůra ve Wikipedii

Hledat výraz Jan Sůra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Jan Sůra na Google.cz

Vyhledat termín Jan Sůra ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jan Sůra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jan Sůra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jan Sůra? Jan Sůra patří do sekce Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jan Sůra dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.