Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Sůra s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Čtyřúhelník? Znáte termín QR kód? Rozumíte pojmu Anime? Víte, co je to Nepřímá úměrnost?

Klíčová slova: kdo je Jan Sůra?, popis, heslo, lexikon, informace, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, pojem, novináři, kdo to je, význam pojmu, formulace, wiki, odborný výraz

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jan Sůra zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Jan Sůra na Youtube

Hledat pojem Jan Sůra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Jan Sůra ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jan Sůra ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jan Sůra? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jan Sůra dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.