Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Sůra? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cartridge? Víte, co je to Keratokonus? Rozumíte pojmu MDŽ? Rozumíte pojmu Daň z nemovitosti?

Klíčová slova: co znamená, heslo, synonymum, wiki, přesný výraz, novináři, význam, pojem, Jan Sůra, slovo, vysvětlení, kdo to je, popis, lexikon, kdo je Jan Sůra?, etymologie

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Jan Sůra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jan Sůra ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jan Sůra ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jan Sůra na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jan Sůra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Sůra dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.