Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Sůra s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cartridge? Znáte definici termínu Progrese? Rozumíte pojmu MDŽ? Pamatujete si definici pojmu Špejchar?

Klíčová slova: novináři, Jan Sůra, informace, formulace, popis, význam slova, odborný výraz, přesný význam, význam, synonymum, definice, pojem, termín, wiki, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jan Sůra zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Jan Sůra ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Jan Sůra na Google.cz

Hledat frázi Jan Sůra ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jan Sůra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jan Sůra?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jan Sůra například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.