Kdo je to?
Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Sůra?

Kdo je to Jan Sůra? Stručný životopis

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je to Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Tento text (Jan Sůra) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Čtyřúhelník? Vzpomněli byste si na význam slova Ratan? Rozumíte pojmu Anime? Znáte definici termínu Hardware?

Klíčová slova: kdo je Jan Sůra?, definice, význam pojmu, heslo, synonymum, wiki, popis, přesný výraz, informace, popis, vysvětlení, termín, kdo to je, Jan Sůra, pojem, etymologie

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Jan Sůra ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jan Sůra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jan Sůra ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Jan Sůra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Sůra

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Sůra? Kdo to byl Jan Sůra? Jan Sůra je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Sůra řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.