Kdo je to?
Kdo je Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jan Sůra?

Kdo je Jan Sůra? Životopis, informace, biografie, novináři

Jan Sůra je český novinář, který se věnuje oboru dopravy. Je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Byl pracovníkem Mladé fronty Dnes, začínal jako regionální zpravodaj a později se stal redaktorem ekonomického zpravodajství. Zaměřoval se především různými druhy dopravy, cestovním ruchem, průmyslem či zemědělstvím.
Jan Sůra byl také reportérem zpravodajství iDNES a je spoluzakladatelem webu Zdopravy.cz.Kdo je Jan Sůra? Životopis Jan Sůra, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Jan Sůra

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Sůra sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Bedekr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bipolární porucha? Rozumíte pojmu EDGE? Víte co je Cash flow?

Klíčová slova: životopis, novináři, kdo je Jan Sůra?, wikipedie, lexikon, národnost, zajímavosti, Jan Sůra, wiki, biografie, vysvětlení, osobnost, novináři, osobnosti, Jan Sůra, informace

Pojem Jan Sůra je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Jan Sůra ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Sůra ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jan Sůra na Youtube

Hledat termín Jan Sůra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Sůra například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Sůra

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jan Sůra? Jan Sůra je v kategorii Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Sůra dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Sůra i v jiné kategorii než je novináři.