Kdo je to?
Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Kdo je to Notář?

Jaký je význam slova Notář? Co to znamená?

Notář je fyzická osoba pověřená státem k určitým právním úkonům, např. k sepisování veřejných listin, přijímání úschov a k činnosti soudního komisaře. Notář musí mít právnické vzdělání a splňovat požadovaná kritéria a především složit notářskou zkoušku. Úspěšný žadatel má jako notář zajištěný slušný finanční příjem.Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Tento text (Notář) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tablet? Pamatujete si definici pojmu Čpavek? Vzpomenete si na definici slova Armatura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Asertivita?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, pojem, formulace, Notář, wiki, popis, synonymum, význam, heslo, význam pojmu, termín, původ slova, lexikon, slovo, kdo to je

Pojem Notář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Notář

Najít pojem Notář ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notář ve Wikimedia Commons

Hledat termín Notář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Notář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Notář například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Notář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Notář? Kdo to byl Notář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notář? Definice pojmu Notář je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Notář i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?