Kdo je to?
Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Kdo je to Notář?

Jaký je význam slova Notář? Co to znamená?

Notář je fyzická osoba pověřená státem k určitým právním úkonům, např. k sepisování veřejných listin, přijímání úschov a k činnosti soudního komisaře. Notář musí mít právnické vzdělání a splňovat požadovaná kritéria a především složit notářskou zkoušku. Úspěšný žadatel má jako notář zajištěný slušný finanční příjem.Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Notář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Twoo? Vzpomněli byste si na význam slova Virál? Vzpomenete si na definici slova Vysoký tlak? Znáte definici termínu Palindrom?

Klíčová slova: kdo je Notář?, formulace, definice, pojem, lexikon, popis, přesný výraz, význam, kdo to je, profese, wiki, původ slova, informace, odborný výraz, heslo, co znamená

Pojem Notář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Notář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notář ve Wikimedia Commons

Najít termín Notář ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Notář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notář například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Notář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Notář? Kdo to byl Notář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notář? Definice pojmu Notář se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?