Kdo je to?
Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Kdo je to Notář?

Jaký je význam slova Notář? Co to znamená?

Notář je fyzická osoba pověřená státem k určitým právním úkonům, např. k sepisování veřejných listin, přijímání úschov a k činnosti soudního komisaře. Notář musí mít právnické vzdělání a splňovat požadovaná kritéria a především složit notářskou zkoušku. Úspěšný žadatel má jako notář zajištěný slušný finanční příjem.Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Definici slova Notář můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Twitter? Znáte termín Variabilní symbol? Vzpomenete si na definici slova Underground? Víte, co je to Canisterapie?

Klíčová slova: co znamená, formulace, informace, kdo to je, definice, popis, slovo, synonymum, vysvětlení, co je to Notář?, wiki, profese, Notář, význam pojmu, termín, přesný výraz

Pojem Notář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Notář v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notář ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Notář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Notář na Youtube

Zkusit najít Notář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Notář například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Notář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Notář? Kdo to byl Notář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notář? Definice pojmu Notář patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?