Kdo je to?
Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Kdo je to Notář?

Jaký je význam slova Notář? Co to znamená?

Notář je fyzická osoba pověřená státem k určitým právním úkonům, např. k sepisování veřejných listin, přijímání úschov a k činnosti soudního komisaře. Notář musí mít právnické vzdělání a splňovat požadovaná kritéria a především složit notářskou zkoušku. Úspěšný žadatel má jako notář zajištěný slušný finanční příjem.Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Notář? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Twoo? Rozumíte pojmu Dysortografie? Vzpomenete si na definici slova Vysoký tlak? Znáte pojem Hrubá mzda?

Klíčová slova: přesný význam, Notář, popis, vysvětlení, původ slova, popis, heslo, význam, odborný výraz, kdo to je, pojem, formulace, kdo je Notář?, termín, přesný výraz, definice

Pojem Notář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Notář lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Notář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Notář ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Notář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Notář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notář například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Notář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Notář? Kdo to byl Notář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notář? Definice pojmu Notář je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Notář i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?