Kdo je to?
Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Kdo je to Notář?

Jaký je význam slova Notář? Co to znamená?

Notář je fyzická osoba pověřená státem k určitým právním úkonům, např. k sepisování veřejných listin, přijímání úschov a k činnosti soudního komisaře. Notář musí mít právnické vzdělání a splňovat požadovaná kritéria a především složit notářskou zkoušku. Úspěšný žadatel má jako notář zajištěný slušný finanční příjem.Kdo je to, byl Notář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Notář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Twitter? Vzpomněli byste si na význam slova Hrdost? Vzpomenete si na definici slova Underground? Znáte definici termínu Perlinka?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, definice, informace, slovo, profese, etymologie, kdo je Notář?, vysvětlení, Notář, wiki, co znamená, termín, lexikon, význam, formulace

Pojem Notář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Notář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notář ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Notář na Google.cz

Najít pojem Notář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notář například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Notář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Notář? Kdo to byl Notář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notář? Definice pojmu Notář je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?