Kdo je to?
Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Aristokratka

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Sdílejte text pojmu Aristokratka s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Czech POINT? Znáte termín Rychlost světla? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kmitočet? Víte, co je to Široká koalice?

Klíčová slova: význam, význam slova, pojem, Aristokratka, popis, přesný výraz, formulace, definice, Aristokratka, slovo, historie, wikipedie, lexikon, přesný význam, informace, termín

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Aristokratka v následujících vyhledávačích

Najít slovo Aristokratka na Google.cz

Najít termín Aristokratka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Aristokratka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Aristokratka ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Aristokratka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Aristokratka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka se nachází v kategorii Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.