Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aristokratka sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rychlosůl? Víte, co je to Lakros? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recyklace? Rozumíte pojmu Fitness?

Klíčová slova: kdo je Aristokratka?, popis, význam pojmu, termín, lexikon, původ slova, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, definice, historie, slovo, wiki, pojem, význam slova, Aristokratka

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Aristokratka na Youtube

Vyhledat slovo Aristokratka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Aristokratka ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Aristokratka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aristokratka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Aristokratka? Kdo to byl Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka patří do sekce historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.