Kdo je to?
Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Definici slova Aristokratka můžete sdílet s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Nirvána? Rozumíte pojmu Estrogen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ransomware? Znáte pojem Kamenická špice?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, heslo, lexikon, wiki, definice, přesný výraz, wikipedie, vysvětlení, Aristokratka, pojem, popis, odborný výraz, historie, etymologie, slovo

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Aristokratka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Aristokratka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Aristokratka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aristokratka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Aristokratka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Aristokratka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka je v kategorii Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.