Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aristokratka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nirvána? Vzpomenete si na definici slova Sitcom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chvalozpěv? Vzpomněli byste si na význam slova Wi-fi?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Aristokratka?, co je to Aristokratka?, vysvětlení, přesný význam, původ slova, termín, lexikon, význam pojmu, význam slova, heslo, co znamená, odborný výraz, informace, wiki, definice

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aristokratka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Aristokratka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Aristokratka na Google.cz

Hledat videa s názvem Aristokratka na Youtube

Vyhledat pojem Aristokratka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Aristokratka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aristokratka? Kdo to byl Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Aristokratka hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.