Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Aristokratka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rychlosůl? Znáte definici termínu Úvodník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recyklace? Pamatujete si definici pojmu Demagogie?

Klíčová slova: lexikon, význam, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, termín, informace, formulace, přesný význam, co znamená, definice, odborný výraz, etymologie, popis, kdo to je, kdo je Aristokratka?

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Aristokratka v následujících vyhledávačích

Najít slovo Aristokratka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Aristokratka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Aristokratka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Aristokratka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Aristokratka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Aristokratka? Kdo to byl Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.