Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to, byl Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokratka? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Aristokratka s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rychlosůl? Víte co je Apsida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recyklace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úvěr?

Klíčová slova: popis, co je to Aristokratka?, termín, význam pojmu, přesný výraz, etymologie, kdo to je, lexikon, kdo je Aristokratka?, heslo, původ slova, definice, synonymum, popis, vysvětlení, slovo

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Aristokratka

Hledat slovo Aristokratka ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Aristokratka na Google.cz

Najít pojem Aristokratka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Aristokratka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Aristokratka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aristokratka? Kdo to byl Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka je v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Aristokratka i v jiné kategorii než v historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.