Kdo je to?
Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Kdo je to Aristokratka?

Jaký je význam slova Aristokratka? Co to znamená?

Aristokratka je příslušnice privilegované vrstvy, aristokracie. Patří tedy mezi jedince, kteří jsou nositeli určitých výsad. Jedná se o moc a práva a také šlechtický titul a rodový znak čili erb.
Aristokratka bývá uznávána doma i v cizině, i když v cizině platí především výsady čestné. Šlechtické tituly v historii uděloval panovník a zpravidla byly dědičné.Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokratka? Lidé, historie

Definici slova Aristokratka můžete sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Nirvána? Vzpomněli byste si na význam slova Gravitace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infrastruktura? Znáte definici termínu Cytologie?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, definice, synonymum, odborný výraz, historie, termín, heslo, wiki, slovo, přesný výraz, etymologie, význam slova, vysvětlení, Aristokratka, historie

Pojem Aristokratka je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Aristokratka

Vyhledat pojem Aristokratka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Aristokratka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Aristokratka na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Aristokratka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aristokratka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokratka například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Aristokratka, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Aristokratka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokratka? Definice pojmu Aristokratka patří do sekce Historie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Aristokratka i v jiných kategoriích (než historie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.