Kdo je to?
Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Dana Zlatohlávková

Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Dana Zlatohlávková je česká novinářka, moderátorka, zahraniční zpravodajka a režisérka.
Na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vystudovala žurnalistiku a mediální studia.
V roce 2005 nastoupila do České televize a pracovala v její zahraniční redakci. Moderovala vědecko-popularizační pořad Prizma a později také Horizont věnovaný každodennímu dění v zahraničí.
V roce 2018 začala působit jako zahraniční zpravodajka České televize. Po roce však tento post opustila.
Proslavila se také jako spoluautorka dokumentů ze série Transtrabant. V ní tým kolem Dana Přibáně pořádá expedice v trabantech po celém světě. Zlatohlávková figurovala při natáčení dokumentů o těchto výpravách jako spolurežisérka (např. Trabantem napříč Afrikou či Trabantem Hedvábnou stezkou...)
Je spoluautorkou knih Život mezi zbraněmi (2001) a Život pyrotechnika (2003).Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Dana Zlatohlávková

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1979
Místo narození: Praha

Tento text (Dana Zlatohlávková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Jarmark? Znáte pojem Arytmie? Vzpomenete si na definici slova Incidence? Vzpomenete si na definici slova Premisa?

Klíčová slova: kdo je Dana Zlatohlávková?, Dana Zlatohlávková, wiki, novináři, místo narození, život, národnost, biografie, osobnosti, vysvětlení, lexikon, životopis, informace, datum narození, novináři, narození

Pojem Dana Zlatohlávková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Dana Zlatohlávková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Dana Zlatohlávková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Dana Zlatohlávková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Dana Zlatohlávková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Dana Zlatohlávková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Zlatohlávková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Dana Zlatohlávková?

Nyní již víte Kdo je to Dana Zlatohlávková? Kdy se narodila Dana Zlatohlávková? Kde se narodila Dana Zlatohlávková? Dana Zlatohlávková patří do sekce Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Dana Zlatohlávková kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Zlatohlávková i v jiné kategorii než je novináři.