Kdo je to?
Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Dana Zlatohlávková?

Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis, informace, biografie, novináři

Dana Zlatohlávková je česká novinářka, moderátorka, zahraniční zpravodajka a režisérka.
Na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vystudovala žurnalistiku a mediální studia.
V roce 2005 nastoupila do České televize a pracovala v její zahraniční redakci. Moderovala vědecko-popularizační pořad Prizma a později také Horizont věnovaný každodennímu dění v zahraničí.
V roce 2018 začala působit jako zahraniční zpravodajka České televize. Po roce však tento post opustila.
Proslavila se také jako spoluautorka dokumentů ze série Transtrabant. V ní tým kolem Dana Přibáně pořádá expedice v trabantech po celém světě. Zlatohlávková figurovala při natáčení dokumentů o těchto výpravách jako spolurežisérka (např. Trabantem napříč Afrikou či Trabantem Hedvábnou stezkou...)
Je spoluautorkou knih Život mezi zbraněmi (2001) a Život pyrotechnika (2003).Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Dana Zlatohlávková

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1979
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dana Zlatohlávková? s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Diakonie? Znáte definici termínu Ážio? Vzpomenete si na definici slova Luxusní statek? Pamatujete si definici pojmu Bootcamp?

Klíčová slova: informace, lexikon, kdy se narodila Dana Zlatohlávková?, datum narození, kde se narodila Dana Zlatohlávková?, kdo je Dana Zlatohlávková?, Dana Zlatohlávková, osobnost, narození, Dana Zlatohlávková, biografie, místo narození, osobnosti, zajímavosti, národnost, životopis

Pojem Dana Zlatohlávková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Dana Zlatohlávková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dana Zlatohlávková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Dana Zlatohlávková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dana Zlatohlávková ve Wikipedii

Najít výraz Dana Zlatohlávková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Zlatohlávková například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Dana Zlatohlávková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dana Zlatohlávková? Kdy se narodila Dana Zlatohlávková? Kde se narodila Dana Zlatohlávková? Dana Zlatohlávková patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Dana Zlatohlávková kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Zlatohlávková i v jiné kategorii než je novináři.