Kdo je to?
Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Dana Zlatohlávková?

Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis, informace, biografie, novináři

Dana Zlatohlávková je česká novinářka, moderátorka, zahraniční zpravodajka a režisérka.
Na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vystudovala žurnalistiku a mediální studia.
V roce 2005 nastoupila do České televize a pracovala v její zahraniční redakci. Moderovala vědecko-popularizační pořad Prizma a později také Horizont věnovaný každodennímu dění v zahraničí.
V roce 2018 začala působit jako zahraniční zpravodajka České televize. Po roce však tento post opustila.
Proslavila se také jako spoluautorka dokumentů ze série Trabstrabant. V ní tým kolem Dana Přibáně pořádá expedice v trabantech po celém světě. Zlatohlávková figurovala při natáčení dokumentů o těchto výpravách jako spolurežisérka (např. Trabantem napříč Afrikou či Trabantem Hedvábnou stezkou...)
Je spoluautorkou knih Život mezi zbraněmi (2001) a Živote pyrotechnika (2003).Kdo je Dana Zlatohlávková? Životopis Dana Zlatohlávková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Dana Zlatohlávková

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1979
Místo narození: Praha

Tento text (Dana Zlatohlávková) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Fixace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Litý mramor? Vzpomenete si na definici slova Nomen omen? Víte co je Echinacea?

Klíčová slova: novináři, popis, kdy se narodila Dana Zlatohlávková?, Dana Zlatohlávková, místo narození, zajímavosti, datum narození, vysvětlení, kde se narodila Dana Zlatohlávková?, osobnosti, novináři, kdo je Dana Zlatohlávková?, národnost, Dana Zlatohlávková, životopis, wiki

Pojem Dana Zlatohlávková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Dana Zlatohlávková ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dana Zlatohlávková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dana Zlatohlávková na Youtube

Vyhledat heslo Dana Zlatohlávková ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Dana Zlatohlávková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Zlatohlávková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Dana Zlatohlávková?

Nyní již víte Kdo je to Dana Zlatohlávková? Kdy se narodila Dana Zlatohlávková? Kde se narodila Dana Zlatohlávková? Dana Zlatohlávková se nachází v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Dana Zlatohlávková například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Zlatohlávková i v jiné kategorii než je novináři.