Kdo je to?
Kdo je Kate Moss? Životopis Kate Moss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Kate Moss?

Kdo je Kate Moss? Životopis, informace, biografie, modeling

Kate Moss je anglická topmodelka a osobnost světového showbyznysu.
Do světa modelingu se dostala takřka náhodou na konci 80. let, když jí byla nabídnuta spolupráce agenturou Storm Management. Mezi její první a úspěšné spolupráce patřily ty s Calvinem Kleinem nebo focení pro časopis The Face.
Kate Moss nezapadala do škatulek supermodelek typických pro přelom 80. a 90. let, zaujala právě svým netradičním "nemodelkovským" vzhledem a stylem.
V průběhu své kariéry pracovala pro značky jako Chanel, Louis Vuitton, Versace, Dior, Gucci, Dolce & Gabbana, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen aj. Fotila pro časopisy Vogue, Vanity Fair, Harper’s Bazaar a další. V 90. letech byla jednou z nejžádanějších modelek vůbec.
Je spojována s řadou skandálů, ať už se to týká alkoholových, nebo drogových excesů. Prožila také bouřlivé vztahy s řadou slavných mužů - například s hercem Johnym Deppem, hudebníkem Petem Dohertym či kytaristou Jamie Hincem.
Od roku 2007 spolupracovala se společností Topshop jako módní návrhářka.Kdo je Kate Moss? Životopis Kate Moss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Kate Moss

Národnost: anglická
Datum narození: 16. ledna 1974
Místo narození: Londýn

Zaujala vás biografie osobnosti Kate Moss? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Avantgarda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Touchpad? Pamatujete si definici pojmu Manko? Víte co je Repatriace?

Klíčová slova: místo narození, modeling, zajímavosti, popis, narození, život, životopis, kdy se narodila Kate Moss?, vysvětlení, Kate Moss, informace, osobnosti, wiki, datum narození, modeling, wikipedie

Pojem Kate Moss je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kate Moss lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Kate Moss v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Kate Moss na Google obrázcích

Zkusit najít termín Kate Moss ve Wikipedii

Hledat slovo Kate Moss ve Wikislovníku

Najít slovo Kate Moss ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Moss například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Kate Moss? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kate Moss? Kdy se narodila Kate Moss? Kde se narodila Kate Moss? Kate Moss je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kate Moss kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Moss i v jiné kategorii než je modeling.