Kdo je to?
Kdo je Kate Moss? Životopis Kate Moss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kate Moss

Kdo je Kate Moss? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Kate Moss je anglická topmodelka a osobnost světového showbyznysu.
Do světa modelingu se dostala takřka náhodou na konci 80. let, když jí byla nabídnuta spolupráce agenturou Storm Management. Mezi její první a úspěšné spolupráce patřily ty s Calvinem Kleinem nebo focení pro časopis The Face.
Kate Moss nezapadala do škatulek supermodelek typických pro přelom 80. a 90. let, zaujala právě svým netradičním "nemodelkovským" vzhledem a stylem.
V průběhu své kariéry pracovala pro značky jako Chanel, Louis Vuitton, Versace, Dior, Gucci, Dolce & Gabbana, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen aj. Fotila pro časopisy Vogue, Vanity Fair, Harper’s Bazaar a další. V 90. letech byla jednou z nejžádanějších modelek vůbec.
Je spojována s řadou skandálů, ať už se to týká alkoholových, nebo drogových excesů. Prožila také bouřlivé vztahy s řadou slavných mužů - například s hercem Johnym Deppem, hudebníkem Petem Dohertym či kytaristou Jamie Hincem.
Od roku 2007 spolupracovala se společností Topshop jako módní návrhářka.Kdo je Kate Moss? Životopis Kate Moss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Kate Moss

Národnost: anglická
Datum narození: 16. ledna 1974
Místo narození: Londýn

Tento text (Kate Moss) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Debut? Víte co je Bisexualita? Pamatujete si definici pojmu Lignit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vakuum?

Klíčová slova: wiki, osobnost, místo narození, modeling, osobnosti, informace, vysvětlení, popis, zajímavosti, datum narození, kdo je Kate Moss?, kde se narodila Kate Moss?, lexikon, životopis, kdy se narodila Kate Moss?, národnost

Pojem Kate Moss je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Kate Moss ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Kate Moss ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kate Moss v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Kate Moss ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kate Moss ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Moss například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kate Moss

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kate Moss? Kdy se narodila Kate Moss? Kde se narodila Kate Moss? Kate Moss patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka rovné, kate Moss, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Kate Moss řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Moss i v jiné kategorii než je modeling.