Kdo je to?
Kdo je to Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amík? Lidé, národnost

Zaujala vás definice pojmu Amík? Pak se o ní podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Chřipka? Znáte definici termínu Plichta? Znáte definici termínu Čedič? Pamatujete si definici pojmu Jezero?

Klíčová slova: národnost, wiki, wikipedie, pojem, etymologie, heslo, přesný význam, termín, význam slova, význam pojmu, co znamená, formulace, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, popis

Pojem Amík je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Amík ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Amík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Amík ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Amík ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Amík na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Amík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Amík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík patří do sekce Národnost

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než národnost.