Kdo je to?
Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amík s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Impetigo? Znáte termín Křemelina? Znáte definici termínu Ramen? Víte, co je to BARF?

Klíčová slova: slovo, synonymum, definice, lexikon, termín, původ slova, přesný význam, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, heslo, kdo to je, etymologie, národnost, odborný výraz, formulace

Pojem Amík je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Amík ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Amík ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Amík ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amík ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Amík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Amík, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Amík? Kdo to byl Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík se nachází v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než národnost.