Kdo je to?
Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Amík? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Červené maso? Znáte definici termínu Deviza? Znáte definici termínu Spinning? Pamatujete si definici pojmu ITunes?

Klíčová slova: popis, wiki, heslo, Amík, pojem, formulace, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, kdo to je, přesný výraz, původ slova, význam slova, význam, synonymum, co znamená

Pojem Amík je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Amík zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Amík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Amík na Youtube

Hledat frázi Amík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Amík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amík například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Amík? Kdo to byl Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík je v kategorii národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Amík i v jiné kategorii než je sekce národnost.