Kdo je to?
Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Amík? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Impetigo? Víte co je Lordóza? Znáte definici termínu Ramen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spektiv?

Klíčová slova: popis, synonymum, přesný význam, pojem, význam, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, slovo, kdo je Amík?, heslo, Amík, národnost, přesný výraz, popis, etymologie

Pojem Amík je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Amík lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Amík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Amík na Youtube

Najít heslo Amík ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Amík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Amík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Amík? Kdo to byl Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Amík i v jiné kategorii než je sekce národnost.