Kdo je to?
Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Kdo je to Amík?

Jaký je význam slova Amík? Co to znamená?

Amík je pojmenování pro Američana, užívané od druhé světové války. Jako amíci byli označováni příslušníci speciálních jednotek amerických vojsk. Někdy se toho pojmenování používá jako hanlivé pro napodobovatele těchto amerických vojáků, kteří mají stejné oblečení a zvláštní výbavu.
V současnosti může být jako amík označen jakýkoli Američan.Kdo je to, byl Amík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amík? Lidé, národnost

Definici slova Amík můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Impetigo? Znáte definici termínu Nugát? Znáte definici termínu Ramen? Pamatujete si definici pojmu Dýha?

Klíčová slova: přesný význam, popis, informace, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, co je to Amík?, kdo to je, národnost, význam slova, termín, význam, synonymum, význam pojmu, formulace, heslo

Pojem Amík je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Amík ve Wikipedii

Hledat heslo Amík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Amík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Amík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amík například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Amík? Kdo to byl Amík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amík? Definice pojmu Amík patří do sekce národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci národnost.