Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Andrej Babiš? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kuskus? Vzpomenete si na definici slova Šnaps? Vzpomenete si na definici slova Apatie? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha?

Klíčová slova: termín, přesný význam, vysvětlení, popis, kdo je Andrej Babiš?, etymologie, informace, heslo, význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, politici, wiki, co je to Andrej Babiš?, co znamená, pojem

Pojem Andrej Babiš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Andrej Babiš zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Andrej Babiš ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Babiš ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Andrej Babiš na Youtube

Najít výraz Andrej Babiš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Babiš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Babiš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?