Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Tento text (Andrej Babiš) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Jóga? Víte co je EAN? Vzpomenete si na definici slova Halucinace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exhibice?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, termín, synonymum, definice, lexikon, význam slova, původ slova, význam pojmu, popis, etymologie, heslo, přesný výraz, pojem, co znamená, politici

Pojem Andrej Babiš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Andrej Babiš ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Andrej Babiš ve Wikipedii

Najít termín Andrej Babiš ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Andrej Babiš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Babiš například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Andrej Babiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?