Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Andrej Babiš sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kuskus? Víte, co je to Čapí hnízdo? Vzpomenete si na definici slova Apatie? Rozumíte pojmu Quartz?

Klíčová slova: význam slova, Andrej Babiš, kdo to je, přesný výraz, termín, pojem, kdo je Andrej Babiš?, heslo, lexikon, popis, co znamená, wiki, informace, definice, slovo, co je to Andrej Babiš?

Pojem Andrej Babiš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Andrej Babiš ve Wikipedii

Vyhledat termín Andrej Babiš ve vyhledávači Qwant

Najít termín Andrej Babiš na Google.cz

Najít výraz Andrej Babiš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Babiš například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Andrej Babiš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?