Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Popis osobnosti Andrej Babiš můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Jóga? Znáte pojem Jeřáb oskeruše? Vzpomenete si na definici slova Halucinace? Vzpomenete si na definici slova Protektor?

Klíčová slova: lexikon, wiki, co znamená, definice, Andrej Babiš, co je to Andrej Babiš?, význam pojmu, kdo je Andrej Babiš?, popis, význam, termín, přesný význam, formulace, slovo, politici, vysvětlení

Pojem Andrej Babiš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Andrej Babiš ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Andrej Babiš ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Andrej Babiš ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Andrej Babiš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Babiš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Babiš

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?