Kdo je to?
Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Babiš?

Kdo je to Andrej Babiš? Stručný životopis

Andrej Babiš je druhým nejbohatším občanem České republiky. Jeho majetek je odhadován až na 90 miliard Kč. Je majitelem a ředitelem společnosti Agrofert podnikající v zemědělství, potravinářském a chemickém průmyslu. V současné době působí i jako politik, poslanec a předseda hnutí ANO 2011 (Akce nespokojených občanů). Babiš byl od roku 1980 členem KSĆ a údajně byl i v StB. Jeho společnost AGF Media vydává regionální týdeník 5+2. Babiš je také majitelem deníků Mladá fronta a Lidové noviny.Kdo je to Andrej Babiš? Životopis Andrej Babiš, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Andrej Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 2.9.1954
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrej Babiš s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Inkaso? Víte, co je to Spyware? Vzpomenete si na definici slova Intuice? Rozumíte pojmu Sloka?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, význam, heslo, Andrej Babiš, popis, etymologie, co znamená, přesný výraz, politici, synonymum, význam slova, informace, kdo to je, popis, pojem

Pojem Andrej Babiš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Andrej Babiš ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Andrej Babiš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Andrej Babiš na Youtube

Zkusit najít Andrej Babiš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Babiš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Babiš?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Babiš? Kdo to byl Andrej Babiš? Kdy se narodil Andrej Babiš? Kde se narodil Andrej Babiš? Andrej Babiš patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Babiš kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Babiš i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?