Kdo je to?
Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Kdo je to Palestinec?

Co znamená a jaký je význam slova Palestinec?

Palestinec je občan mezinárodně částečně uznávaného státu Palestina.
Palestina se rozkládá na Blízkém východě. V moderním slova smyslu byla založena v roce 1988. Palestina je v dlouhodobém konfliktu s Izraelem. Panují zde teritoriální, národnostní a náboženské spory, které často přerůstají v násilnosti a ozbrojené konflikty. Od roku 2007 ovládá území Palestiny hnutí Hamás.
Palestina není všeobecně uznávaným státem, v OSN má status nečlenského státu.
Palestinci se z drtivé většiny hlásí k islámu a hovoří arabsky.Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Atopický ekzém? Víte, co je to Kondenzační kotel? Vzpomenete si na definici slova Askeze? Rozumíte pojmu Hřížení?

Klíčová slova: etymologie, pojem, heslo, přesný význam, wikipedie, přesný výraz, původ slova, informace, význam slova, Palestinec, Palestinec, národnost, formulace, lexikon, wiki, odborný výraz

Pojem Palestinec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Palestinec na Google.cz

Hledat videa s názvem Palestinec na Youtube

Najít heslo Palestinec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Palestinec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Palestinec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Palestinec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Palestinec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Palestinec? Definice pojmu Palestinec se nachází v sekci Národnost

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Palestinec i v jiné kategorii než v národnost.