Kdo je to?
Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Palestinec

Co znamená a jaký je význam slova Palestinec?

Palestinec je občan mezinárodně částečně uznávaného státu Palestina.
Palestina se rozkládá na Blízkém východě. V moderním slova smyslu byla založena v roce 1988. Palestina je v dlouhodobém konfliktu s Izraelem. Panují zde teritoriální, národnostní a náboženské spory, které často přerůstají v násilnosti a ozbrojené konflikty. Od roku 2007 ovládá území Palestiny hnutí Hamás.
Palestina není všeobecně uznávaným státem, v OSN má status nečlenského státu.
Palestinci se z drtivé většiny hlásí k islámu a hovoří arabsky.Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Orientační biatlon? Víte co je Raw strava? Vzpomenete si na definici slova Bikram jóga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Quad core?

Klíčová slova: formulace, etymologie, slovo, Palestinec, informace, národnost, vysvětlení, heslo, přesný výraz, přesný význam, národnost, význam, lexikon, wikipedie, původ slova, synonymum

Pojem Palestinec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Palestinec

Zkusit najít Palestinec ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Palestinec na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Palestinec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Palestinec ve Wikimedia Commons

Najít heslo Palestinec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Palestinec například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Palestinec, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Palestinec? Definice pojmu Palestinec patří do kategorie Národnost

Kategorie národnost, němka, palestinec, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Palestinec i v jiné sekci než v národnost.