Kdo je to?
Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Kdo je to Palestinec?

Co znamená a jaký je význam slova Palestinec?

Palestinec je občan mezinárodně částečně uznávaného státu Palestina.
Palestina se rozkládá na Blízkém východě. V moderním slova smyslu byla založena v roce 1988. Palestina je v dlouhodobém konfliktu s Izraelem. Panují zde teritoriální, národnostní a náboženské spory, které často přerůstají v násilnosti a ozbrojené konflikty. Od roku 2007 ovládá území Palestiny hnutí Hamás.
Palestina není všeobecně uznávaným státem, v OSN má status nečlenského státu.
Palestinci se z drtivé většiny hlásí k islámu a hovoří arabsky.Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Palestinec? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Palestinec s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Endoskopie? Víte co je Melancholie? Vzpomenete si na definici slova Sukcese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akryl?

Klíčová slova: přesný význam, Palestinec, wikipedie, význam slova, národnost, heslo, původ slova, význam, definice, přesný výraz, národnost, význam pojmu, Palestinec, informace, vysvětlení, wiki

Pojem Palestinec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Palestinec na Youtube

Hledat slovo Palestinec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Palestinec na Google.cz

Najít termín Palestinec ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Palestinec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Palestinec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Palestinec

Nyní již víte Kdo je to Palestinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Palestinec? Definice pojmu Palestinec je v sekci Národnost

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Palestinec v jiné sekci než národnost.