Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Alibista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu cv? Rozumíte pojmu Dentální hygiena? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fondán? Znáte pojem Deviza?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, popis, význam pojmu, původ slova, formulace, slovo, heslo, definice, etymologie, význam slova, vysvětlení, Alibista, termín, kdo to je, odborný výraz

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alibista lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Alibista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Alibista ve Wikipedii

Vyhledat výraz Alibista na Google.cz

Najít termín Alibista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Alibista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Alibista i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?