Kdo je to?
Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Jaký je význam slova Alibista? Co to znamená?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Alibista můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Džambulka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ofsajd? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smart TV? Znáte termín Creative Commons?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, definice, Alibista, etymologie, přesný výraz, heslo, pojem, co znamená, synonymum, vlastnosti, slovo, vlastnosti, význam slova, odborný výraz, přesný význam

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Alibista

Zkusit najít termín Alibista ve Wikipedii

Najít heslo Alibista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Alibista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alibista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Alibista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Alibista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista patří do sekce Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?