Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alibista? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Džambulka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Noční můra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apraxie? Znáte termín Vyhřezlá ploténka?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Alibista?, význam, heslo, kdo to je, význam slova, slovo, wiki, přesný význam, co znamená, přesný výraz, informace, definice, vlastnosti, etymologie, popis

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Alibista

Hledat videa s názvem Alibista na Youtube

Najít pojem Alibista ve Wikipedii

Najít slovo Alibista ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Alibista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Alibista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?