Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Alibista můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu cv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Didaktika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fondán? Znáte termín Glutamát?

Klíčová slova: kdo je Alibista?, přesný výraz, lexikon, informace, heslo, význam slova, původ slova, význam pojmu, Alibista, slovo, etymologie, popis, vlastnosti, odborný výraz, popis, synonymum

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Alibista na Google.cz

Zkusit najít frázi Alibista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Alibista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Alibista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alibista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?