Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alibista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Deviza? Vzpomněli byste si na význam slova Persona non grata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdobec? Znáte definici termínu Karaoke?

Klíčová slova: heslo, formulace, synonymum, co je to Alibista?, definice, význam, kdo je Alibista?, etymologie, kdo to je, termín, popis, Alibista, původ slova, co znamená, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Alibista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Alibista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Alibista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Alibista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Alibista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?