Kdo je to?
Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Alibista

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Alibista? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Ketonová dieta? Vzpomněli byste si na význam slova Zrychlení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bankomat? Znáte definici termínu Elektrolyt?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, vlastnosti, informace, lexikon, přesný výraz, vlastnosti, význam slova, přesný význam, slovo, heslo, Alibista, význam pojmu, termín, definice, pojem

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Alibista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Alibista ve Wikipedii

Zkusit najít Alibista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Alibista ve Wikislovníku

Najít výraz Alibista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alibista

Nyní již víte Kdo je to Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, plačící muž, alibista, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste hledat informace výraz,heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?