Kdo je to?
Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Jaký je význam slova Alibista? Co to znamená?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alibista? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Alibista? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Džambulka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aronie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Modus operandi? Znáte termín Tržba?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, formulace, wikipedie, přesný význam, vlastnosti, co znamená, pojem, odborný výraz, slovo, definice, význam slova, přesný výraz, informace

Pojem Alibista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Alibista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Alibista ve Wikipedii

Hledat pojem Alibista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Alibista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Alibista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alibista například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alibista

Právě jste zjistili Kdo je to Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace pojem, text, definici, například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Alibista i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?