Kdo je to?
Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezzemek? Lidé, historie

Kdo je to Bezzemek?

Co znamená a jaký je význam slova Bezzemek?

Jako bezzemek byl v minulosti označován muž, který nevlastnil žádnou půdu, polnosti či lesy. Jedná se o české slovo skládající se ze slov bez a země.
Tento termín je známý i díky anglickému princi a pozdějšímu králi Janovi, který byl až čtvrtým synem krále Jindřicha Plantageneta, a proto narozdíl od svých bratrů nedostal od otce žádné významné panství. Výsměšně se mu tedy přezdívalo Bezzemek a tento přídomek mu zůstal až do dnešních dnů.Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezzemek? Lidé, historie

Uvedený text s definicí slova Bezzemek můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Penále? Víte co je Akreditiv? Pamatujete si definici pojmu Sója? Vzpomněli byste si co označuje výraz Feston?

Klíčová slova: popis, význam slova, pojem, termín, význam pojmu, wikipedie, synonymum, historie, původ slova, přesný výraz, význam, informace, Bezzemek, Bezzemek, přesný význam, definice

Pojem Bezzemek je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bezzemek v dalších zdrojích

Hledat frázi Bezzemek na Google.cz

Hledat videa s názvem Bezzemek na Youtube

Hledat slovo Bezzemek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Bezzemek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Bezzemek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezzemek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Bezzemek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezzemek? Definice pojmu Bezzemek je v sekci Historie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Bezzemek i v jiné kategorii než je sekce historie.