Kdo je to?
Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezzemek? Lidé, historie

Kdo je to Bezzemek?

Jaký je význam slova Bezzemek? Co to znamená?

Jako bezzemek byl v minulosti označován muž, který nevlastnil žádnou půdu, polnosti či lesy. Jedná se o české slovo skládající se ze slov bez a země.
Tento termín je známý i díky anglickému princi a pozdějšímu králi Janovi, který byl až čtvrtým synem krále Jindřicha Plantageneta, a proto narozdíl od svých bratrů nedostal od otce žádné významné panství. Výsměšně se mu tedy přezdívalo Bezzemek a tento přídomek mu zůstal až do dnešních dnů.Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezzemek? Lidé, historie

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Zárubeň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Weber? Pamatujete si definici pojmu Manga? Víte co je Únavový syndrom?

Klíčová slova: význam, heslo, pojem, definice, synonymum, Bezzemek, formulace, slovo, význam pojmu, etymologie, vysvětlení, co znamená, původ slova, přesný výraz, informace, popis

Pojem Bezzemek je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Bezzemek na Google obrázcích

Najít slovo Bezzemek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bezzemek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Bezzemek na Google.cz

Zkusit najít slovo Bezzemek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezzemek například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Bezzemek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Bezzemek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezzemek? Definice pojmu Bezzemek patří do sekce Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte výraz, text, termín, pojem řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.