Kdo je to?
Kdo je Roman Zach? Životopis Roman Zach, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Roman Zach?

Kdo je Roman Zach? Životopis, informace, biografie, herectví

Roman Zach je český herec, pocházející ze severních Čech. Je absolventem průmyslové školy a DAMU. Kromě herectví se věnuje také skládání divadelní i filmové scénické hudby. Byl účastníkem taneční soutěže StarDance.
Jako herec se Roman Zach představil například v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, Redakce nebo Modrý kód. Je jedním z nejvyšších herců, měří přes dva metry.Kdo je Roman Zach? Životopis Roman Zach, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Roman Zach

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1973
Místo narození: Ústí nad Labem

Zaujala vás biografie osobnosti Roman Zach? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Cream cheese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dezinfekce? Vzpomenete si na definici slova Platina? Víte co je Akupunktura?

Klíčová slova: vysvětlení, biografie, herectví, Roman Zach, narození, popis, lexikon, herectví, osobnosti, životopis, datum narození, místo narození, život, kde se narodil Roman Zach?, národnost, zajímavosti

Pojem Roman Zach je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Roman Zach ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Roman Zach ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Roman Zach ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roman Zach ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Zach například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Roman Zach

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Roman Zach? Kdy se narodil Roman Zach? Kde se narodil Roman Zach? Roman Zach je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Roman Zach řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Zach i v jiné kategorii než je herectví.