Kdo je to?
Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Roman Zach?

Kdo je to Roman Zach? Stručný životopis

Roman Zach je český herec, pocházející ze severních Čech. Je absolventem průmyslové školy a DAMU. Kromě herectví se věnuje také skládání divadelní i filmové scénické hudby. Byl účastníkem taneční soutěže StarDance.
Jako herec se Roman Zach představil například v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, Redakce nebo Modrý kód. Je jedním z nejvyšších herců, měří přes dva metry.Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Roman Zach

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1973
Místo narození: Ústí nad Labem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Roman Zach s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Egocentrismus? Pamatujete si definici pojmu Tokáň? Vzpomenete si na definici slova PLS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Buddhismus?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, odborný výraz, popis, termín, wiki, význam slova, co znamená, lexikon, Roman Zach, kdo je Roman Zach?, slovo, synonymum, herectví, popis, co je to Roman Zach?

Pojem Roman Zach je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Roman Zach ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Roman Zach na Google.cz

Hledat slovo Roman Zach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roman Zach ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Zach například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Roman Zach?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Roman Zach? Kdo to byl Roman Zach? Kdy se narodil Roman Zach? Kde se narodil Roman Zach? Roman Zach patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Roman Zach dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Zach i v jiné kategorii než je herectví.