Kdo je to?
Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Roman Zach?

Kdo je to Roman Zach? Stručný životopis

Roman Zach je český herec, pocházející ze severních Čech. Je absolventem průmyslové školy a DAMU. Kromě herectví se věnuje také skládání divadelní i filmové scénické hudby. Byl účastníkem taneční soutěže StarDance.
Jako herec se Roman Zach představil například v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, Redakce nebo Modrý kód. Je jedním z nejvyšších herců, měří přes dva metry.Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Roman Zach

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1973
Místo narození: Ústí nad Labem

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Roman Zach sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Eroze? Znáte pojem Paranoia? Vzpomenete si na definici slova Imatrikulace? Vzpomenete si na definici slova Národ?

Klíčová slova: formulace, kdo je Roman Zach?, lexikon, popis, co je to Roman Zach?, přesný výraz, Roman Zach, odborný výraz, informace, význam slova, herectví, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam, termín

Pojem Roman Zach je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Roman Zach doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Roman Zach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Roman Zach na Google.cz

Najít slovo Roman Zach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Roman Zach ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Zach například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Roman Zach

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Roman Zach? Kdo to byl Roman Zach? Kdy se narodil Roman Zach? Kde se narodil Roman Zach? Roman Zach se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Roman Zach např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Zach i v jiné kategorii než je herectví.