Kdo je to?
Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Roman Zach?

Kdo je to Roman Zach? Stručný životopis

Roman Zach je český herec, pocházející ze severních Čech. Je absolventem průmyslové školy a DAMU. Kromě herectví se věnuje také skládání divadelní i filmové scénické hudby. Byl účastníkem taneční soutěže StarDance.
Jako herec se Roman Zach představil například v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, Redakce nebo Modrý kód. Je jedním z nejvyšších herců, měří přes dva metry.Kdo je to Roman Zach? Životopis Roman Zach, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Roman Zach

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1973
Místo narození: Ústí nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Roman Zach? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Egocentrismus? Rozumíte pojmu Pejorativní? Vzpomenete si na definici slova PLS? Znáte pojem Suvenýr?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, herectví, synonymum, význam slova, lexikon, co znamená, termín, heslo, význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, význam, formulace, slovo, definice

Pojem Roman Zach je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Roman Zach ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Roman Zach ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roman Zach ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Roman Zach na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Zach například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Roman Zach

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Roman Zach? Kdo to byl Roman Zach? Kdy se narodil Roman Zach? Kde se narodil Roman Zach? Roman Zach je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Roman Zach řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Zach i v jiné kategorii než je herectví.