Kdo je to?
Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Jaký je význam slova Etnobotanik? Co to znamená?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etnobotanik? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Etnobotanik s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eupnoe? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lodžie? Znáte pojem Gnocchi? Znáte termín Hashtag?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, etymologie, význam slova, slovo, věda, Etnobotanik, popis, věda, lexikon, vysvětlení, co znamená, Etnobotanik, heslo, wikipedie, wiki

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Etnobotanik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Etnobotanik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Etnobotanik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Etnobotanik na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Etnobotanik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Etnobotanik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik se nachází v sekci Věda

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Věda.