Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Etnobotanik s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kraniosakrální terapie? Znáte definici termínu Příroda? Znáte pojem Vinobraní? Pamatujete si definici pojmu Erteple?

Klíčová slova: popis, popis, význam, odborný výraz, přesný význam, termín, synonymum, věda, vysvětlení, význam slova, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, informace, co je to Etnobotanik?, co znamená

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Etnobotanik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Etnobotanik ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Etnobotanik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Etnobotanik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Etnobotanik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Etnobotanik hledat i v jiných kategoriích (než věda).