Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Etnobotanik sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Singltrek? Víte co je Žinylka? Znáte pojem NFC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Odpisy?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, informace, odborný výraz, Etnobotanik, popis, lexikon, přesný význam, kdo to je, termín, slovo, věda, synonymum, co je to Etnobotanik?, definice, kdo je Etnobotanik?

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Etnobotanik

Vyhledat slovo Etnobotanik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Etnobotanik ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Etnobotanik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Etnobotanik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Etnobotanik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Etnobotanik i v jiné kategorii než je sekce věda.