Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Etnobotanik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kraniosakrální terapie? Víte co je Genocida? Znáte pojem Vinobraní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Azyl?

Klíčová slova: slovo, wiki, význam, heslo, termín, co znamená, co je to Etnobotanik?, vysvětlení, etymologie, věda, přesný výraz, popis, význam slova, kdo to je, význam pojmu, formulace

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Etnobotanik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Etnobotanik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Etnobotanik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Etnobotanik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Etnobotanik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik se nachází v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.