Kdo je to?
Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etnobotanik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Etnobotanik? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eupnoe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Verifikace? Znáte pojem Monogamie? Víte co je Afekt?

Klíčová slova: definice, význam, lexikon, popis, přesný výraz, Etnobotanik, vysvětlení, termín, heslo, informace, význam slova, přesný výraz, přesný význam, synonymum, co znamená, věda

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Etnobotanik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Etnobotanik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Etnobotanik ve Wikislovníku

Hledat pojem Etnobotanik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Etnobotanik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik je v kategorii Věda

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Věda.