Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Etnobotanik sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eupnoe? Pamatujete si definici pojmu Agonie? Znáte pojem BIO? Vzpomněli byste si co znamená slovo DPF?

Klíčová slova: původ slova, termín, přesný význam, synonymum, popis, kdo to je, popis, lexikon, odborný výraz, informace, formulace, Etnobotanik, co znamená, význam slova, význam, heslo

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Etnobotanik zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Etnobotanik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Etnobotanik na Google.cz

Hledat termín Etnobotanik ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Etnobotanik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Etnobotanik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.