Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Etnobotanik se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eupnoe? Znáte pojem Žinčica? Znáte pojem BIO? Vzpomenete si na definici slova Korporace?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, Etnobotanik, význam slova, význam, heslo, kdo je Etnobotanik?, co je to Etnobotanik?, formulace, pojem, přesný význam, popis, popis, co znamená, slovo, kdo to je

Pojem Etnobotanik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Etnobotanik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Etnobotanik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Etnobotanik na Google.cz

Najít výraz Etnobotanik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnobotanik například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Etnobotanik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik je v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Etnobotanik i v jiné kategorii než v věda.