Kdo je to?
Kdo je Klára Issová? Životopis Klára Issová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Klára Issová

Kdo je Klára Issová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Klára Issová je oblíbená česká herečka. Je absolventkou dramatického oboru Pražské konzervatoře, členkou Divadla pod Palmovkou. Pravidelně hraje také ve filmech, žádaná je i v televizní tvorbě – filmech i seriálech.
Za roli ve filmu Nejasná zpráva o konci světa získala Českého lva, za filmy Indiánské léto a Anděl Exit byla na tuto cenu nominována. Klára Issová se kromě herectví věnuje také dabingu.Kdo je Klára Issová? Životopis Klára Issová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Klára Issová

Národnost: česká
Datum narození: 26. dubna 1979
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Klára Issová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Třtinový cukr? Pamatujete si definici pojmu Svátost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Netolismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo BLT sendvič?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, životopis, místo narození, Klára Issová, kdy se narodila Klára Issová?, kdo je Klára Issová?, wikipedie, narození, osobnosti, lexikon, Klára Issová, wiki, datum narození, kde se narodila Klára Issová?, národnost

Pojem Klára Issová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Klára Issová ve Wikipedii

Zkusit najít termín Klára Issová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Klára Issová ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Klára Issová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Issová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Issová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Klára Issová

Právě nyní již víte Kdo je to Klára Issová? Kdy se narodila Klára Issová? Kde se narodila Klára Issová? Klára Issová je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Klára Issová např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Issová i v jiné kategorii než je herectví.