Kdo je to?
Kdo je to Klára Issová? Životopis Klára Issová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Klára Issová?

Kdo je to Klára Issová? Stručný životopis

Klára Issová je oblíbená česká herečka. Je absolventkou dramatického oboru Pražské konzervatoře, členkou Divadla pod Palmovkou. Pravidelně hraje také ve filmech, žádaná je i v televizní tvorbě – filmech i seriálech.
Za roli ve filmu Nejasná zpráva o konci světa získala Českého lva, za filmy Indiánské léto a Anděl Exit byla na tuto cenu nominována. Klára Issová se kromě herectví věnuje také dabingu.Kdo je to Klára Issová? Životopis Klára Issová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Klára Issová

Národnost: česká
Datum narození: 26. dubna 1979
Místo narození: Praha

Tento text (Klára Issová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Suchý beton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fibroskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Halloween? Znáte termín Monarchie?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, význam, herectví, slovo, odborný výraz, wiki, kdo je Klára Issová?, původ slova, synonymum, popis, termín, přesný výraz, popis, kdo to je, co znamená

Pojem Klára Issová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Klára Issová v následujících zdrojích

Zkusit najít Klára Issová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Klára Issová na Youtube

Najít heslo Klára Issová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Issová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Issová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Klára Issová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klára Issová? Kdo to byl Klára Issová? Kdy se narodil Klára Issová? Kde se narodil Klára Issová? Klára Issová je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Klára Issová např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Issová i v jiné kategorii než je herectví.