Kdo je to?
Kdo je Věra Kovářová? Životopis Věra Kovářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Věra Kovářová

Kdo je Věra Kovářová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Věra Kovářová je česká politička.
Vystudovala zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde dosáhla titulu Ing. Na European Business School Prague získala titul MIM.
Od roku 2006 se pohybovala v komunální politice. Mimo jiné působila jako starostka obce Chýně a také jako zastupitelka Středočeského kraje. Stala se také členkou Sdružení místních samospráv ČR.
V průběhu politické kariéry často kandidovala jako nestranice nebo za různá lokální uskupení. Nakonec zakotvila ve hnutí STAN.
Po volbách v roce 2013 byla zvolena do Poslanecké sněmovny (na kandidátce TOP 09 a STAN) a také se stala místopředsedkyní hnutí STAN. Mandát obhájila i v následujících dvou volebních obdobích. V Poslanecké sněmovně působila ve Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj, v Rozpočtovém výboru a také v Organizačním výboru. V roce 2021 se stala první místopředsedkyní Poslanecké sněmovny.Kdo je Věra Kovářová? Životopis Věra Kovářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Věra Kovářová

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1964
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Věra Kovářová? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Šedá ekonomika? Vzpomněli byste si na význam slova Armatura? Znáte termín Workflow? Znáte definici termínu Hangouts?

Klíčová slova: politici, politici, kdo je Věra Kovářová?, vysvětlení, národnost, život, lexikon, biografie, Věra Kovářová, informace, zajímavosti, narození, kde se narodila Věra Kovářová?, osobnost, životopis, wiki

Pojem Věra Kovářová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Věra Kovářová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Kovářová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Věra Kovářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Věra Kovářová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Věra Kovářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Kovářová například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Věra Kovářová? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Věra Kovářová? Kdy se narodila Věra Kovářová? Kde se narodila Věra Kovářová? Věra Kovářová je v kategorii Politici

Kategorie politici, sekretář politiky , věra Kovářová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Věra Kovářová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Kovářová i v jiné kategorii než je politici.