Kdo je to?
Kdo je to Pako? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pako? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pako?

Jaký je význam slova Pako? Co to znamená?

Dříve se slovem pako označoval duševně nemocný člověk. Pakárna pak bylo synonymum pro ústav pro choromyslné, lidově blázinec. V dnešní době je význam výrazu pako poněkud posunutý. Nazveme-li tak někoho, je to asi totéž, jako kdybychom o něm řekli, že je moula, trouba nebo bambula, zkrátka někdo, kdo udělal nepříliš rozumnou, hloupou věc. V brněnském hantecu existuje ještě varianta pakosta. Pakárnou pak máme na mysli nějaký úkol nebo čin, který nepovažujeme za eufemisticky řečeno příliš inteligentní. Pako je dnes velmi frekventovaným výrazem, a to zejména mezi mladší generací. Ta někdy používá ještě jeho synonymum lama.


Kdo je to Pako? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pako? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Pako? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem SSL? Vzpomněli byste si co znamená slovo Únavový syndrom? Pamatujete si definici pojmu Sborovna? Víte co je Hic sunt leones?

Klíčová slova: význam slova, formulace, přesný význam, synonymum, informace, lexikon, vysvětlení, Pako, hanlivé, termín, definice, pojem, odborný výraz, přesný výraz, hanlivé, Pako

Pojem Pako je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pako v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Pako ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pako ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Pako na Google obrázcích

Hledat pojem Pako na Google.cz

Zkusit najít frázi Pako ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pako například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pako, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Pako? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pako? Definice pojmu Pako patří do sekce Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.