Kdo je to?
Kdo je to Pako? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pako? Lidé, hanlivé

Pako

Co znamená a jaký je význam slova Pako?

Dříve se slovem pako označoval duševně nemocný člověk. Pakárna pak bylo synonymum pro ústav pro choromyslné, lidově blázinec. V dnešní době je význam výrazu pako poněkud posunutý. Nazveme-li tak někoho, je to asi totéž, jako kdybychom o něm řekli, že je moula, trouba nebo bambula, zkrátka někdo, kdo udělal nepříliš rozumnou, hloupou věc. V brněnském hantecu existuje ještě varianta pakosta. Pakárnou pak máme na mysli nějaký úkol nebo čin, který nepovažujeme za eufemisticky řečeno příliš inteligentní. Pako je dnes velmi frekventovaným výrazem, a to zejména mezi mladší generací. Ta někdy používá ještě jeho synonymum lama.


Kdo je to Pako? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pako? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Pako? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Rovnoběžka? Vzpomněli byste si na význam slova Koheze? Pamatujete si definici pojmu Raut? Znáte definici termínu Identita?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, význam, hanlivé, popis, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, formulace, význam slova, wiki, pojem, termín, vysvětlení, hanlivé, odborný výraz

Pojem Pako je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Pako ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pako v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pako ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Pako ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Pako ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pako například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pako

Nyní již víte Kdo je to Pako? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pako? Definice pojmu Pako je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá zvířata, pako, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte výraz,heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.