Kdo je to?
Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Hastrman?

Jaký je význam slova Hastrman? Co to znamená?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Brexit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pyramida? Vzpomenete si na definici slova Prostituce? Víte co je Likér?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, význam pojmu, heslo, etymologie, formulace, pojem, lexikon, nadpřirozené, popis, Hastrman, význam slova, Hastrman, termín, wiki, přesný výraz

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Hastrman na Youtube

Najít heslo Hastrman na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hastrman ve Wikimedia Commons

Najít heslo Hastrman na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Hastrman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Hastrman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman se nachází v sekci Nadpřirozené

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nadpřirozené).