Kdo je to?
Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Hastrman?

Co znamená a jaký je význam slova Hastrman?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Hastrman? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ALS? Pamatujete si definici pojmu Šek? Vzpomenete si na definici slova Piniové oříšky? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oddenek?

Klíčová slova: lexikon, popis, informace, Hastrman, termín, popis, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, etymologie, kdo je Hastrman?, přesný význam, definice, formulace, synonymum, heslo

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Hastrman ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Hastrman ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hastrman ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hastrman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Hastrman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hastrman? Kdo to byl Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman se nachází v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Hastrman i v jiné kategorii než v nadpřirozené.