Kdo je to?
Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Hastrman?

Co znamená a jaký je význam slova Hastrman?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Hastrman? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ALS? Rozumíte pojmu Hřebenáč? Vzpomenete si na definici slova Piniové oříšky? Znáte pojem Populismus?

Klíčová slova: význam, kdo to je, kdo je Hastrman?, co je to Hastrman?, informace, termín, přesný výraz, slovo, definice, odborný výraz, Hastrman, pojem, co znamená, lexikon, nadpřirozené, popis

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Hastrman ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hastrman na Youtube

Hledat pojem Hastrman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Hastrman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hastrman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hastrman? Kdo to byl Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Hastrman i v jiné kategorii než je sekce nadpřirozené.