Kdo je to?
Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Hastrman

Co znamená a jaký je význam slova Hastrman?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Definici pojmu Hastrman sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Příbor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podnebí? Vzpomenete si na definici slova Vila? Znáte termín Povodí?

Klíčová slova: lexikon, formulace, informace, přesný výraz, přesný výraz, nadpřirozené, přesný význam, Hastrman, definice, synonymum, nadpřirozené, pojem, wiki, wikipedie, význam, odborný výraz

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Hastrman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Hastrman ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Hastrman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Hastrman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Hastrman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Hastrman, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman je v kategorii Nadpřirozené

Kategorie nadpřirozené, anděl , hastrman, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.