Kdo je to?
Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Hastrman?

Co znamená a jaký je význam slova Hastrman?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Hastrman se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Carving? Znáte definici termínu Zdraví? Vzpomenete si na definici slova Romadur? Pamatujete si definici pojmu Bankovní záruka?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, lexikon, etymologie, přesný význam, přesný výraz, slovo, kdo to je, popis, wiki, Hastrman, formulace, vysvětlení, popis, původ slova, význam

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Hastrman na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Hastrman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hastrman ve Wikislovníku

Hledat frázi Hastrman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Hastrman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hastrman? Kdo to byl Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Hastrman i v jiné kategorii než je sekce nadpřirozené.