Kdo je to?
Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Hastrman?

Co znamená a jaký je význam slova Hastrman?

Hastrman je označení pro vodního muže, který měl různou podobu – muže, starce či menšího mužíka se zelenými vlasy a vousy. Typickým znakem vodníka byl kapající šos. Oblečení bylo většinou zelené s červenými doplňky. Mohl se měnit v člověka nebo zvíře. Jeho hlavní činností bylo topení lidí a sbírání dušiček. Ty věznil v hrnečcích ve své skrýši ve vodních hlubinách.
Hastrman měl také partnerky, rusalky nebo vodní víly. Strašil rybáře a škodil mlynářům, proto mu často byly přinášeny oběti.Kdo je to, byl Hastrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hastrman? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Hastrman? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Carving? Znáte pojem Ubuntu? Vzpomenete si na definici slova Romadur? Vzpomenete si na definici slova Konsenzus?

Klíčová slova: termín, co znamená, přesný význam, pojem, slovo, význam pojmu, wiki, co je to Hastrman?, popis, synonymum, etymologie, přesný výraz, kdo to je, Hastrman, vysvětlení, význam

Pojem Hastrman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hastrman v následujících zdrojích

Hledat slovo Hastrman na Google.cz

Zkusit najít frázi Hastrman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Hastrman ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Hastrman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastrman například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hastrman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hastrman? Kdo to byl Hastrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastrman? Definice pojmu Hastrman patří do sekce nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.