Kdo je to?
Kdo je Eric Close? Životopis Eric Close, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Eric Close

Kdo je Eric Close? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Eric Close je americký herec, jehož kariéra trvá již více než tři desetiletí a který prokázal svou všestrannost v televizi i ve filmu. Narodil se 24. května 1967 na Staten Islandu v New Yorku a do povědomí diváků se zapsal rolemi v populárních televizních seriálech jako Beze stopy a Nashville.
Eric Close se narodil na Staten Islandu v americkém státě New York jako nejstarší ze tří bratrů. Jeho otec byl lékař a během dětství se rodina často stěhovala – žila v Indianě a Michiganu, než se nakonec v jeho sedmi letech usadila v San Diegu. Eric navštěvoval University of Southern California, kde byl členem bratrstva Sigma Chi a v roce 1989 získal bakalářský titul v oboru komunikace. O herectví se zajímal už od útlého věku a ve škole se věnoval divadlu. Rozhodnutí pro profesionální hereckou dráhu učinil až po vysoké škole. Jeho první role byla v divadelním představení Krysí písně v Los Angeles, poté získal roli v kriminálním dramatu American Me. V letech 1992 až 1993 si krátce zahrál v mýdlové opeře Santa Barbara na stanici NBC a za tuto roli byl nominován na cenu Soap Opera Digest Award.
Slávu a uznání mu přinesla role agenta FBI Martina Fitzgeralda v mysteriózním dramatu stanice CBS Beze stopy, které se vysílalo v letech 2002 až 2009. V letech 2011 až 2015 měl také stálou roli Travise Tannera v právnickém dramatu Kravaťáci. Jednou z jeho nejvýznamnějších rolí však byla postava Teddyho Conrada v hudebním dramatu stanice ABC Nashville, kde hrál po boku Connie Britton v letech 2012 až 2017. Objevil se také v několika filmech včetně hitů jako Americký odstřelovač, Vánoční krimi či Nedělitelný. Je ženatý s Keri Close a mají společně dvě děti.Kdo je Eric Close? Životopis Eric Close, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Eric Close

Národnost: americká
Datum narození: 24.5.1967
Místo narození: Staten Island, New York, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eric Close sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mrtvice? Pamatujete si definici pojmu Byrokracie? Znáte pojem Roční obrat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bronz?

Klíčová slova: kdo je Eric Close?, biografie, wikipedie, lexikon, narození, wiki, informace, osobnost, herectví, kdy se narodil Eric Close?, život, Eric Close, kde se narodil Eric Close?, zajímavosti, Eric Close, osobnosti

Pojem Eric Close je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Eric Close ve Wikipedii

Hledat pojem Eric Close ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Eric Close ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Eric Close na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Eric Close na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eric Close například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Eric Close?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Eric Close? Kdy se narodil Eric Close? Kde se narodil Eric Close? Eric Close je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka vyzívavá, eric Close, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Eric Close například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eric Close i v jiné kategorii než je herectví.