Kdo je to?
Kdo je Lucie Šprinclová? Životopis Lucie Šprinclová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lucie Šprinclová

Kdo je Lucie Šprinclová? Životopis, informace, biografie, novináři

Milovníci různých show zcela jistě zaznamenali jméno půvabné blondýnky, 31leté Lucie Šprinclové. Od roku 2017 totiž působí jako moderátorka na TV Barrandov v pořadu Paparrazi.
Její moderátorská kariéra ale začala v úplně jiném a zaměřením zcela odlišném pořadu – Kutil Adam, který běží na stejném televizním kanále. Pro ten si ji vyhlédl Adam Novotný, vnuk známého moderátora Přemka Podlahy, který kutilskou show uváděl dlouhé roky na konkurenční Nově. Z Kutila Adama se tak rázem stala show nazvaná Adam a Lucie.
Lucie Šprinclová ovšem není na obrazovkách žádný nováček. Její profesionální portfolio nabízí i hereckou dráhu. V roce 2016 si zahrála ve filmu Vyšehrad, na který o pět let později navázala minisérií pod stejným názvem. V roce 2018 ji mohli diváci vidět v populárním seriálu Rodinné vztahy.
V roce 2010 se blýskla v pořadu Co bude dnes k večeři. Mnohé také zaujal pořad s Lucií Parta z penzionu, z roku 2019. Potom už následovala show Paparrazi, kde divák vidí mimo jiné i třeba práci kameramanů či režisérů. Osvědčený tandem Lucie a Adam zde odhalují svět showbyznysu z trochu jiného úhlu a sledují, co se děje v zákulisí televize.
Lucka se už jako malé dítě věnovala baletu. Díky stavbě rodinného domu přičichla i k manuální práci, ať už to bylo nošení cihel, sekání trávníků anebo jen různé práce kolem domu. Její zálibou jsou jakékoliv ruční činnosti. S její mladší sestrou vytváří různé výrobky, ať už se jedná o lepení, vyšívání, či pletení a háčkování. Ve volných chvílích se ráda hrabe v hlíně, jak sama nazývá práci na zahradě.Kdo je Lucie Šprinclová? Životopis Lucie Šprinclová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Lucie Šprinclová

Národnost: česká
Datum narození: 1992

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lucie Šprinclová s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Dynovačka? Znáte termín Libeček? Znáte termín IKEM? Víte, co je to Kriket?

Klíčová slova: osobnost, biografie, kdy se narodila Lucie Šprinclová?, život, novináři, národnost, novináři, informace, zajímavosti, Lucie Šprinclová, Lucie Šprinclová, datum narození, kdo je Lucie Šprinclová?, životopis, vysvětlení, popis

Pojem Lucie Šprinclová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Lucie Šprinclová ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Lucie Šprinclová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lucie Šprinclová na Youtube

Zkusit najít slovo Lucie Šprinclová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Lucie Šprinclová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Šprinclová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Lucie Šprinclová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lucie Šprinclová? Kdy se narodila Lucie Šprinclová? Lucie Šprinclová patří do sekce Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Šprinclová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Šprinclová i v jiné kategorii než je novináři.