Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filatelista? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Personifikace? Pamatujete si definici pojmu Jerlín? Znáte definici termínu Folikul? Vzpomněli byste si co znamená slovo Grenadina?

Klíčová slova: záliby, význam pojmu, formulace, wiki, termín, význam slova, pojem, význam, informace, heslo, popis, slovo, kdo je Filatelista?, synonymum, odborný výraz, kdo to je

Pojem Filatelista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Filatelista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Filatelista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Filatelista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filatelista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Filatelista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filatelista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.