Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filatelista sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Obligace? Víte, co je to Thriller? Znáte definici termínu Souřadné slovo? Rozumíte pojmu Difúze?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, původ slova, kdo je Filatelista?, informace, heslo, definice, význam, popis, lexikon, význam slova, formulace, záliby, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Filatelista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Filatelista ve Wikipedii

Vyhledat pojem Filatelista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Filatelista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filatelista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Filatelista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Filatelista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista se nachází v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Filatelista i v jiných kategoriích (než záliby).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.