Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filatelista s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Personifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zemská osa? Znáte definici termínu Polyneuropatie? Víte co je Pilíř?

Klíčová slova: formulace, popis, synonymum, co znamená, záliby, etymologie, pojem, heslo, původ slova, přesný význam, význam slova, význam, význam pojmu, wiki, vysvětlení, kdo je Filatelista?

Pojem Filatelista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Filatelista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Filatelista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Filatelista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Filatelista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Filatelista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Filatelista například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filatelista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista patří do sekce záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.