Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Tento text (Filatelista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Personifikace? Rozumíte pojmu Nota bene? Znáte definici termínu Polyneuropatie? Znáte pojem 3D tiskárna?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, přesný význam, význam slova, slovo, co znamená, Filatelista, kdo je Filatelista?, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, lexikon, wiki, popis, záliby, význam pojmu

Pojem Filatelista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Filatelista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filatelista ve Wikimedia Commons

Najít termín Filatelista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Filatelista ve Wikislovníku

Hledat slovo Filatelista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Filatelista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Filatelista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista je v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.