Kdo je to?
Kdo je Stephanie Seymour? Životopis Stephanie Seymour, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Stephanie Seymour?

Kdo je Stephanie Seymour? Životopis, informace, biografie, herectví

Stephanie Seymour je americká modelka a herečka.
S modelingem začínala už v patnácti letech a dostala se do finále historicky prvního ročníku Elite Model Look. Její kariéra se rozvíjela ve zlaté éře modelingu - na přelomu 80. a 90. let. Zřejmě nejznámější je její spolupráce s Victoria\'s Secret, nicméně pracovala také pro další módní značky, například Valentino. Její fotografie se objevily v časopisech Vogue, Playboy i Sports Illustrated Swimsuit Issue.
Stephanie Seymour vystupovala i před filmovou kamerou. Její nejvýznamnější rolí byla Helen Frankenthaler v Harrisově snímku Pollock, který zachycuje život známého amerického umělce. Seymour také hrála v jednom z dílů Law & Order. Objevila se i ve videohře Hell: A Cyberpunk Thriller.
V roce 1998 vydala knihu Stephanie Seymour\'s Beauty Secrets for Dummies, která se nese v duchu módních tipů a kosmetických rad pro její fanoušky.Kdo je Stephanie Seymour? Životopis Stephanie Seymour, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Stephanie Seymour

Národnost: americká
Datum narození: 23. července 1968
Místo narození: San Diego, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Stephanie Seymour? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Chorizo? Rozumíte pojmu Tupozrakost? Vzpomněli byste si co označuje výraz CSc? Znáte pojem Podloubí?

Klíčová slova: místo narození, lexikon, popis, kdo je Stephanie Seymour?, herectví, wiki, osobnosti, kde se narodila Stephanie Seymour?, Stephanie Seymour, kdy se narodila Stephanie Seymour?, národnost, zajímavosti, Stephanie Seymour, herectví, narození, vysvětlení

Pojem Stephanie Seymour je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Stephanie Seymour v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Stephanie Seymour ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Stephanie Seymour ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Stephanie Seymour na Google.cz

Zkusit najít frázi Stephanie Seymour ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stephanie Seymour například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Stephanie Seymour?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stephanie Seymour? Kdy se narodila Stephanie Seymour? Kde se narodila Stephanie Seymour? Stephanie Seymour se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Stephanie Seymour třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stephanie Seymour i v jiné kategorii než je herectví.