Kdo je to?
Kdo je Stephanie Seymour? Životopis Stephanie Seymour, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Stephanie Seymour

Kdo je Stephanie Seymour? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Stephanie Seymour je americká modelka a herečka.
S modelingem začínala už v patnácti letech a dostala se do finále historicky prvního ročníku Elite Model Look. Její kariéra se rozvíjela ve zlaté éře modelingu - na přelomu 80. a 90. let. Zřejmě nejznámější je její spolupráce s Victoria’s Secret, nicméně pracovala také pro další módní značky, například Valentino. Její fotografie se objevily v časopisech Vogue, Playboy i Sports Illustrated Swimsuit Issue.
Stephanie Seymour vystupovala i před filmovou kamerou. Její nejvýznamnější rolí byla Helen Frankenthaler v Harrisově snímku Pollock, který zachycuje život známého amerického umělce. Seymour také hrála v jednom z dílů Law & Order. Objevila se i ve videohře Hell: A Cyberpunk Thriller.
V roce 1998 vydala knihu Stephanie Seymour’s Beauty Secrets for Dummies, která se nese v duchu módních tipů a kosmetických rad pro její fanoušky.Kdo je Stephanie Seymour? Životopis Stephanie Seymour, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Stephanie Seymour

Národnost: americká
Datum narození: 23. července 1968
Místo narození: San Diego, USA

Tento text (Stephanie Seymour) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Dystopie? Víte co je Spíž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dřevina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Síra?

Klíčová slova: herectví, osobnost, narození, místo narození, národnost, biografie, datum narození, život, životopis, wikipedie, osobnosti, popis, kdo je Stephanie Seymour?, lexikon, Stephanie Seymour, herectví

Pojem Stephanie Seymour je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Stephanie Seymour v následujících vyhledávačích

Najít slovo Stephanie Seymour ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Stephanie Seymour ve Wikislovníku

Najít termín Stephanie Seymour ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Stephanie Seymour v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stephanie Seymour ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Stephanie Seymour například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Stephanie Seymour

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Stephanie Seymour? Kdy se narodila Stephanie Seymour? Kde se narodila Stephanie Seymour? Stephanie Seymour patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, brunetka, stephanie Seymour, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Stephanie Seymour dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stephanie Seymour i v jiné kategorii než je herectví.