Kdo je to?
Kdo je to Media planner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Media planner? Lidé, profese

Media planner

Jaký je význam slova Media planner? Co to znamená?

Media planner je osoba, která má ve společnosti na starosti práci s médii, plánování a zadávání reklamy a dalších PR projektů.
Media planner doporučuje či rozhoduje o tom, ve kterých mediích (sociální sítě, noviny, televize, rádio, sponzorské akce apod.) a jakým způsobem bude společnost provádět reklamu a PR akce. Media planner tak musí znát velmi dobře mediální trh a také cílové publikum, aby dokázal reklamu správně zacílit. Pracuje s finančními prostředky na reklamu, provádí analýzu, upravuje a optimalizuje reklamu tak, aby byla vhodná pro konkrétní médium a aby splnila svůj účel.
Pozici media planner obvykle mají velké společnosti; v menších společnostech může práci media plannera vykonávat v rámci svých dalších povinností pracovník zaměstnaný na PR oddělení nebo v marketingu.Kdo je to Media planner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Media planner? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kýla? Znáte termín Speciální pedagogika? Vzpomněli byste si na význam slova Mramor? Víte, co je to Keratokonus?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, termín, přesný význam, Media planner, informace, profese, synonymum, heslo, wikipedie, význam pojmu, lexikon, profese, definice, vysvětlení, formulace

Pojem Media planner je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Media planner ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Media planner ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Media planner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Media planner ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Media planner ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Media planner například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Media planner, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Media planner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Media planner? Definice pojmu Media planner patří do kategorie Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.