Kdo je to?
Kdo je to Podivín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podivín? Lidé, vlastnosti

Podivín

Co znamená a jaký je význam slova Podivín?

Podivín je člověk, který se nechová podle běžných společenských norem a jeho vystupování je jinými lidmi považováno za nestandardní.
Neexistuje přesná definice slova. Může jít například o velmi uzavřeného člověka, který nemá zájem o kontakt se svým okolím. Lze tak označit jak člověka extravagantního a excentrického, tak naopak velmi introvertní osobu. O podivínovi můžeme mluvit i tehdy, pokud se jedná o člověka, který nedbá na svůj vzhled nebo se obléká nezvykle.
Slovem podivín obvykle označíme někoho, kdo se sice chová divně, zvláštně, ale toto jednání nepovažujeme za nebezpečné nebo škodlivé.
Méně často se slovo objevuje i v ženském tvaru - podivínka.Kdo je to Podivín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podivín? Lidé, vlastnosti

Tento text (Podivín) můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Ulitý start? Pamatujete si definici pojmu Biomasa? Rozumíte pojmu Anesteziologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Generace X?

Klíčová slova: wiki, slovo, formulace, definice, vlastnosti, co znamená, Podivín, wikipedie, odborný výraz, heslo, význam slova, vlastnosti, přesný výraz, pojem, přesný výraz, informace

Pojem Podivín je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Podivín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Podivín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podivín ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Podivín ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Podivín ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Podivín například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podivín

Nyní již víte Kdo je to Podivín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podivín? Definice pojmu Podivín patří do kategorie Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vlastnosti.