Kdo je to?
Kdo je to Komtur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komtur? Lidé, historie

Kdo je to Komtur?

Co znamená a jaký je význam slova Komtur?

Komtur je hodnost spojená s rytířskými řády. Užívali ji například templáři, Řád německých rytířů, Řád maltézských rytířů či křižovníci s červenou hvězdou.
Komtur je obvykle poměrně vysoce postavený člen řádu, který velí komturství nebo komendě.
Můžeme se setkat i s termínem velekomtur - tento termín označoval vysokou hodnost uvnitř řádu.
Vzhledem k tomu, že je toto slovo spojeno s mužskými duchovními řády, vyskytovalo se pouze v mužské variantně.
V současné době může jít v některých zemích i o čestný titul.Kdo je to Komtur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komtur? Lidé, historie

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Jumarování? Vzpomenete si na definici slova Singltrek? Víte co je Dynamický rozsah? Vzpomněli byste si na význam slova Zrychlení?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, heslo, přesný výraz, wikipedie, odborný výraz, původ slova, definice, formulace, pojem, význam slova, význam pojmu, Komtur, Komtur, wiki, informace

Pojem Komtur je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Komtur ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Komtur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Komtur ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Komtur na Google.cz

Zkusit najít frázi Komtur v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Komtur například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Komtur

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Komtur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komtur? Definice pojmu Komtur se nachází v kategorii Historie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Historie).