Kdo je to?
Kdo je Renata Kajdžas? Životopis Renata Kajdžas, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Renata Kajdžas

Kdo je Renata Kajdžas? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Renata Kajdžas-Angelov Mistriková se narodila v roce 1975 a poprvé se objevila v televizi již v roce 1994, kdy jí bylo pouhých devatenáct let. Tehdy vystupovala ve Snídani. Později ji mohli diváci vidět i v pořadech GO – GO šou, Tenkrát na východě, VyVolení a Big Brother, kam přišla jako soutěžící.
Známou se ale stala především díky svému působení na rádiové stanici Evropa 2, kde v rámci Ranní show Leoše Mareše a Patrika Hezuckého moderuje počasí.
Renata často a ráda na sebe poutá pozornost, a to poněkud kontroverzním způsobem. Nechává se na akcích vídat ve velmi odvážných kostýmech a žádnou práci nedá najít ani její velice odhalené fotografie. Pro to, aby své tělo mohlo i jako čtyřicátnice veřejně vystavovat ostatně dělá co může, jelikož i v tomto věku se snaží soutěžit na Bikiny Fitness.
Když v roce 2006 odešla z pozice moderátorky v rádiu začala se věnovat právě cvičení a stravování, aby se mohla účastnit soutěže ATP GP Eskap 2006. Sama o sobě tvrdí, že sport je jejím velkým životním koníčkem a hnacím motorem.
Kromě toho, že se věnuje cvičení a soutěžení, podniká v módním průmyslu. Sama totiž narazila na trhu na nedostatek vhodných soutěžních modelů plavek, a proto je dnes navrhuje a prodává. Každé její plavky jsou originál a ke zdobení používá výhradně jen kameny od značky Swarovski. Každé závodnici navrhuje plavky přímo na míru, aby byla co možná nejvíce spokojená.
V osobním životě byla provdaná za Angela Angelova, s nímž jí čekal velmi náročný a vleklý rozvod, jelikož její tehdejší manžel se odmítal rozvést a stále se odvolával. Později se jejím přítelem stal Antonín Jalovec, vítěz druhé řady reality show Vyvolení. Děti se žádným ze svých partnerů nemá.
V současnosti používá své rodné příjmení Mistriková.Kdo je Renata Kajdžas? Životopis Renata Kajdžas, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Renata Kajdžas

Národnost: česká
Datum narození: 1975

Popis osobnosti Renata Kajdžas můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Glutamát? Vzpomněli byste si na význam slova Deviace? Pamatujete si definici pojmu Dodejka? Znáte definici termínu Microsoft Access?

Klíčová slova: zajímavosti, Renata Kajdžas, herectví, biografie, herectví, osobnosti, popis, wiki, wikipedie, kdo je Renata Kajdžas?, datum narození, kdy se narodila Renata Kajdžas?, osobnost, lexikon, vysvětlení, národnost

Pojem Renata Kajdžas je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Renata Kajdžas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Renata Kajdžas na Google obrázcích

Vyhledat slovo Renata Kajdžas ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Renata Kajdžas na Google.cz

Zkusit najít heslo Renata Kajdžas ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Renata Kajdžas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Renata Kajdžas?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Renata Kajdžas? Kdy se narodila Renata Kajdžas? Renata Kajdžas se nachází v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Renata Kajdžas třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Kajdžas i v jiné kategorii než je herectví.