Kdo je to?
Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Kdo je to Kršna?

Co znamená a jaký je význam slova Kršna?

Kršna, jinak také Krišna, je Nejvyšším Bohem védského náboženství. Z tohoto Boha má vše pocházet a je také vládcem všeho. Z Kršny mají pocházet všechna další božská vtělení, avátaři. V průběhu doby se Kršna objevuje na Zemi a bere si vždy jinou podobu.
Jako Krišna sestoupí pouze jednou za 4 320 000 000 let. V hinduismu je Kršna prvotní a nejvyšší osobou, která je původcem všech bytostí. Je krásný a je zdrojem štěstí a radosti.Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kršna? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lyrika? Znáte definici termínu Dioptr? Rozumíte pojmu Skype? Pamatujete si definici pojmu Schizma?

Klíčová slova: informace, wiki, původ slova, formulace, odborný výraz, co je to Kršna?, popis, slovo, synonymum, etymologie, definice, význam, lexikon, pojem, termín, co znamená

Pojem Kršna je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kršna lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Kršna na Google.cz

Hledat termín Kršna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Kršna ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kršna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kršna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kršna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kršna? Kdo to byl Kršna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kršna? Definice pojmu Kršna se nachází v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.