Kdo je to?
Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Kdo je to Kršna?

Co znamená a jaký je význam slova Kršna?

Kršna, jinak také Krišna, je Nejvyšším Bohem védského náboženství. Z tohoto Boha má vše pocházet a je také vládcem všeho. Z Kršny mají pocházet všechna další božská vtělení, avátaři. V průběhu doby se Kršna objevuje na Zemi a bere si vždy jinou podobu.
Jako Krišna sestoupí pouze jednou za 4 320 000 000 let. V hinduismu je Kršna prvotní a nejvyšší osobou, která je původcem všech bytostí. Je krásný a je zdrojem štěstí a radosti.Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kršna sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Koloidní stříbro? Rozumíte pojmu Acidóza? Rozumíte pojmu Sekulární? Znáte pojem Geocaching?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, přesný význam, kdo je Kršna?, formulace, pojem, odborný výraz, co je to Kršna?, lexikon, termín, popis, slovo, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, význam

Pojem Kršna je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Kršna ve Wikipedii

Najít heslo Kršna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Kršna na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kršna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kršna například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kršna, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kršna? Kdo to byl Kršna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kršna? Definice pojmu Kršna se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kršna hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).