Kdo je to?
Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Kdo je to Kršna?

Co znamená a jaký je význam slova Kršna?

Kršna, jinak také Krišna, je Nejvyšším Bohem védského náboženství. Z tohoto Boha má vše pocházet a je také vládcem všeho. Z Kršny mají pocházet všechna další božská vtělení, avátaři. V průběhu doby se Kršna objevuje na Zemi a bere si vždy jinou podobu.
Jako Krišna sestoupí pouze jednou za 4 320 000 000 let. V hinduismu je Kršna prvotní a nejvyšší osobou, která je původcem všech bytostí. Je krásný a je zdrojem štěstí a radosti.Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kršna sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kvásek? Pamatujete si definici pojmu Invektiva? Rozumíte pojmu Psotník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cech?

Klíčová slova: co je to Kršna?, původ slova, mytologie, Kršna, význam pojmu, význam slova, co znamená, odborný výraz, přesný význam, popis, význam, termín, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, kdo to je

Pojem Kršna je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kršna v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Kršna na Google.cz

Najít pojem Kršna ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kršna ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kršna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kršna například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kršna

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kršna? Kdo to byl Kršna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kršna? Definice pojmu Kršna patří do sekce mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kršna hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).