Kdo je to?
Kdo je to Matikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Matikář? Lidé, Školství

Matikář

Jaký je význam slova Matikář? Co to znamená?

Matikář je označení pro učitele matematiky, tedy pedagoga, který učí předmět matematika na základních a středních školách.
Učitelé matematiky učí jeden ze základních předmětů vyučovaných na českých základních a středních školách, a tím je matematika. Výuka matematiky na základních školách zahrnuje početní operace od těch jednoduchých až po složité, geometrii, práci s prostorem, měrnými jednotkami apod. Výuka matematiky by měla podporovat logické a komplexní myšlení.
Matematika je u nás jedním z maturitních předmětů. Její úspěšné absolvování je obvykle základem pro úspěšné navázání ve vysokoškolském studiu technických oborů.
Pedagogové vyučující matematiku u nás musí mít vysokoškolské vzdělání; obvykle jde o pedagogické vzdělání se zaměřením na matematiku.Kdo je to Matikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Matikář? Lidé, Školství

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Embolie? Pamatujete si definici pojmu Kustod? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gyros? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ústní podání?

Klíčová slova: Školství, popis, informace, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, Školství, přesný výraz, původ slova, wiki, formulace, Matikář, lexikon, význam, vysvětlení

Pojem Matikář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Matikář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Matikář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Matikář ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Matikář ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Matikář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Matikář například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Matikář

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Matikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Matikář? Definice pojmu Matikář je v sekci Školství

Kategorie Školství, učitel dříve, matikář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Matikář hledat i v jiných kategoriích (než Školství).