Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mesiáš? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Deteriorace? Rozumíte pojmu Prostata? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zajišťovací příkaz? Znáte pojem Menhir?

Klíčová slova: definice, wiki, co je to Mesiáš?, formulace, Mesiáš, heslo, etymologie, význam pojmu, přesný význam, synonymum, křesťanství, lexikon, odborný výraz, popis, význam, význam slova

Pojem Mesiáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Mesiáš

Najít výraz Mesiáš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Mesiáš ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mesiáš na Youtube

Vyhledat heslo Mesiáš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mesiáš například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mesiáš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Mesiáš i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?