Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.



Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Mesiáš? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Enuréza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epos? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inventura? Znáte termín PDF?

Klíčová slova: pojem, co znamená, co je to Mesiáš?, synonymum, kdo to je, wiki, původ slova, význam, heslo, křesťanství, popis, informace, přesný výraz, formulace, přesný význam, odborný výraz

Pojem Mesiáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Mesiáš

Hledat výraz Mesiáš ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mesiáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Mesiáš ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mesiáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mesiáš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Mesiáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš je v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Mesiáš hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?