Kdo je to?
Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mesiáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mesiáš?

Slovo mesiáš pochází z hebrejštiny a doslova znamená "pomazaný". Tím se myslí, že se jedná o osobu pomazanou posvátným olejem a způsobilou vykonávat úkoly určené Bohem. V křesťanství se jako mesiáš označuje Ježíš Kristus.Kdo je to, byl Mesiáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mesiáš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mesiáš s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Enuréza? Víte, co je to Prdelačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fantasy? Rozumíte pojmu Aukro?

Klíčová slova: význam, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, definice, informace, kdo je Mesiáš?, přesný význam, popis, lexikon, slovo, vysvětlení, etymologie, termín

Pojem Mesiáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mesiáš v následujících zdrojích

Hledat heslo Mesiáš ve Wikipedii

Najít výraz Mesiáš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Mesiáš na Youtube

Vyhledat výraz Mesiáš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mesiáš například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Mesiáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mesiáš? Kdo to byl Mesiáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mesiáš? Definice pojmu Mesiáš se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Mesiáš hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?