Kdo je to?
Kdo je Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ivan Mládek?

Kdo je Ivan Mládek? Životopis, informace, biografie, hudba

Ivan Mládek je proslulý český umělec. Hraje na banjo, zpívá, skládá, píše texty, je také bavič a komik, humorista, kreslíř a tvůrce několika deskových her. Je absolventem VŠE. Svá umělecká vystoupení začínal jako zpěvák country a jazzu.
V roce 1968 emigroval Ivan Mládek do Francie, odkud se po půl roce vrátil a založil skupinu Banjo Band, ve které je zpěvákem, hráčem na banjo a autorem textů i vystoupení. Píše také scénáře, humorné povídky, vtipy a kreslí obrázky. Moderuje zábavné pořady, píše jejich scénáře a sitkomy.Kdo je Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Ivan Mládek

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1942
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Mládek? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Depozitář? Znáte definici termínu Jazylka? Víte, co je to Škytavka? Pamatujete si definici pojmu Bidet?

Klíčová slova: vysvětlení, zajímavosti, osobnost, kdo je Ivan Mládek?, wiki, osobnosti, Ivan Mládek, místo narození, biografie, hudba, informace, popis, národnost, datum narození, wikipedie, hudba

Pojem Ivan Mládek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Ivan Mládek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ivan Mládek na Youtube

Vyhledat pojem Ivan Mládek ve Wikipedii

Najít výraz Ivan Mládek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Mládek například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Mládek?

Právě jste zjistili Kdo je to Ivan Mládek? Kdy se narodil Ivan Mládek? Kde se narodil Ivan Mládek? Ivan Mládek je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Mládek třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Mládek i v jiné kategorii než je hudba.