Kdo je to?
Kdo je to Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivan Mládek?

Kdo je to Ivan Mládek? Stručný životopis

Ivan Mládek je proslulý český umělec. Hraje na banjo, zpívá, skládá, píše texty, je také bavič a komik, humorista, kreslíř a tvůrce několika deskových her. Je absolventem VŠE. Svá umělecká vystoupení začínal jako zpěvák country a jazzu.
V roce 1968 emigroval Ivan Mládek do Francie, odkud se po půl roce vrátil a založil skupinu Banjo Band, ve které je zpěvákem, hráčem na banjo a autorem textů i vystoupení. Píše také scénáře, humorné povídky, vtipy a kreslí obrázky. Moderuje zábavné pořady, píše jejich scénáře a sitkomy.Kdo je to Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Ivan Mládek

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1942
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Mládek sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní příslušnost? Vzpomenete si na definici slova Představa? Víte, co je to Skydrive? Vzpomněli byste si na význam slova Podcast?

Klíčová slova: termín, pojem, heslo, lexikon, kdo je Ivan Mládek?, popis, význam slova, kdo to je, vysvětlení, wiki, formulace, odborný výraz, synonymum, co je to Ivan Mládek?, Ivan Mládek, popis

Pojem Ivan Mládek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Ivan Mládek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ivan Mládek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ivan Mládek na Youtube

Vyhledat termín Ivan Mládek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Mládek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Mládek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Mládek? Kdo to byl Ivan Mládek? Kdy se narodil Ivan Mládek? Kde se narodil Ivan Mládek? Ivan Mládek patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Mládek řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Mládek i v jiné kategorii než je hudba.