Kdo je to?
Kdo je Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ivan Mládek?

Kdo je Ivan Mládek? Životopis, informace, biografie, hudba

Ivan Mládek je proslulý český umělec. Hraje na banjo, zpívá, skládá, píše texty, je také bavič a komik, humorista, kreslíř a tvůrce několika deskových her. Je absolventem VŠE. Svá umělecká vystoupení začínal jako zpěvák country a jazzu.
V roce 1968 emigroval Ivan Mládek do Francie, odkud se po půl roce vrátil a založil skupinu Banjo Band, ve které je zpěvákem, hráčem na banjo a autorem textů i vystoupení. Píše také scénáře, humorné povídky, vtipy a kreslí obrázky. Moderuje zábavné pořady, píše jejich scénáře a sitkomy.Kdo je Ivan Mládek? Životopis Ivan Mládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ivan Mládek

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1942
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Mládek sdílet s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Depozitář? Znáte pojem Kahuda? Víte, co je to Nihilismus? Vzpomenete si na definici slova Univerzita?

Klíčová slova: život, národnost, lexikon, osobnost, Ivan Mládek, místo narození, biografie, životopis, narození, zajímavosti, kdo je Ivan Mládek?, datum narození, hudba, kdy se narodil Ivan Mládek?, osobnosti, wiki

Pojem Ivan Mládek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Ivan Mládek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Ivan Mládek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Ivan Mládek ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Mládek ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ivan Mládek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Mládek například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Mládek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivan Mládek? Kdy se narodil Ivan Mládek? Kde se narodil Ivan Mládek? Ivan Mládek patří do sekce Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Ivan Mládek například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Mládek i v jiné kategorii než je hudba.